Lębork24

Wiadomości > Sport > V Grand Prix Fitness...

V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak World Cup Open

wyświetlony 853 razy
Change text size Save as PDF RSS

W sobotę 24 listopada 2018 r. w Gdańsku odbyło się V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak – World Cup Open, które jest eliminacjami do Mistrzostw Świata. Organizatorem imprezy oraz Prezesem World Fitness Federation Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Na wydarzenie do Polski zjechali się najbardziej utalentowani zawodnicy z różnych krajów m.in. Chorwacja, Serbia, Niemcy, Białoruś, Cypr i inni. Zawodnicy zostali podzielenie na dwie kategorie: A (startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (startujący w zawodach poniżej 3 lat).

Tancerki z SP 8 Lębork (op. Mirosława Jóźwiak i Klaudia Jóźwiak) startowały w kat. Other Dance Forms Formations do 11 lat, 12-15 lat oraz Other Dance Forms solo 12-15 lat. Bitwę wygrała w cuglach najmłodsza nasza reprezentacja TESS. To właśnie dla nich grany był hymn Polski, kiedy stanęły na najwyższym stopniu podium. Wyniki przedstawiają się następująco:

kat. Other Dance Forms Formations do 11 lat
1 miejsce – TESS (Carla Orta-Syldatk, Ewa Raczyńska, Laura Kuczwalska, Maja Lange, Weronika Puź, Tatiana Morari, Julia Dampc)

kat. Other Dance Forms Formations do 12-15 lat
2 miejsce – PERLES (Patrycja Przychodna, Oliwia Wójcik, Magdalena Szkudlarek, Julia Fudala, Klaudia Romaniuk, Zuzanna Przygocka)

kat. Other Dance Forms solo 12-15 lat
3 miejsce – Joanna Dawidowska

Gratulujemy naszej reprezentacji świetnych wyników!

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Friday, 24 May 2019 r.
Imieniny:
Joanny, Marii, Zuzanny
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24