Lębork24

Wiadomości > Sport > Amatorska Liga Siatkówki w...

Amatorska Liga Siatkówki w Lęborku II kolejka.

wyświetlony 665 razy
Change text size Save as PDF RSS

W minioną niedzielę odbyła się druga kolejka siatkarskich rozgrywek amatorskich w  Lęborku wspieranych przez firmy: Meyn Polska i Pawelczyk Development. W tegorocznej 12 edycji startuje 13 zespołów, podczas każdej kolejki zostaje rozegrane 10 meczy ligowych.

Już od godziny 9:00 pierwsze zespoły walczyły o ligowe punkty, 7 zespołów podczas tej kolejki rozegrało po dwa mecze, pozostałe 6 tylko po jednym. W sumie każdy zespół rozegra 12 meczy w rundzie zasadniczej a później 4 najlepsze zespoły będą walczyć o zwycięstwo w „Final Four" Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku i o tytuł mistrza Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku.

W drugiej kolejce dwa zespoły zwyciężyły oba spotkania: AZS Lębork i Klaja Cafee, i to właśnie Klaja Cafee znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli. Drugie miejsce zajmuje zespół  Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice a trzecie MSW Żabka Proterm. Kolejna kolejka ligowa zostanie rozegrana 9 grudnia 2018.

Serdecznie zapraszamy na mecze Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. 

Tabela po dwóch kolejkach:
1. Klaja Cafee
2. M. J. R. Siemirowice
3. MSW Żabka Proterm
4. Dachy Bianga -Żubry
5. AZS Lębork
6. Politechnicy
7. Nasz Dach Stężyca
8. Romek Lębork
9. KS Strzebielino
10. Joker Cewice
11. Debiutanci Piątkowski Auto
12. GDK Linia
13. I LO Lębork

Marcin Klukowski

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24