Lębork24

Wiadomości > Kultura > Finaliści konkursu "Dla...

Finaliści konkursu "Dla Niepodległej..."

wyświetlony 184 razy
Change text size Save as PDF RSS

28 października 2018 r. komisja konkursowa oceniła prace, które płynęły na konkurs Powiatowego Konkursu Plastycznego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę pt. „Dla Niepodległej…” pod patronatem Starosty Powiatu Lęborskiego.

Na konkurs wpłynęło: 239 prac z 17 szkół i placówek Powiatu Lęborskiego.

Komisja konkursowa w składzie:
Teresa Szczepańska – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku
Halina Krzewniak – prezes Stowarzyszenia „TAK” w Lęborku
Jadwiga Niedbała – członek Stowarzyszenia „TAK” w Lęborku
Zofia Biskupska-Lisiecka – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku
Iwona Juchniewicz – pracownik Referatu Rozwoju i Promocji w Starostwie Powiatowym w Lęborku
Emilia Wenta – kierownik Działu dla Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku

postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

Kategoria wiekowa 4-6 lat
I Miejsce - Viktoria Wikariusz, lat 6 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
I Miejsce - Julia Dułak, lat 4,5 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz
II Miejsce - Patrycja Szymikowska, lat 6 - MDK Lębork, nauczyciel Beta Synowiec
II Miejsce - Natalia Ziemkowska, lat5 - MDK Lębork, nauczyciel Beta Synowiec
II Miejsce - Lena Naczk, lat 6 - MDK Lębork, nauczyciel Beta Synowiec
III Miejsce - Lidia Dombrowska, lat 6 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz

Kategoria wiekowa 7-9 lat
I Miejsce - Dominika Irytowska, lat 8 - SP nr 1 Lębork, nauczyciel Dorota Przychoda-Bonemberg
I Miejsce - Gracjan Kwapiński, lat 8 - SJSP LTO Lębork, nauczyciel Bożena Siuta
I Miejsce - Laura Laszuk, lat 9 - SP nr 5 Lębork, nauczyciel Jolanta Baranowska
II Miejsce - Antoni Formela, lat 8 lat - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
II Miejsce - Lena Dułak, lat 7 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz
II Miejsce - Lena Dułak, lat 7 - SP w Nowej Wsi Lęborskiej, nauczyciel Beata Polska
III Miejsce - Paulina Klasa, lat 8 - SP nr 1 Lębork, nauczyciel Dorota Przychoda-Bonemberg
III Miejsce - Kinga Rucińska, lat 8 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz
III Miejsce - Kacper Wiśniewski, lat 7 - SJSP LTO Lębork, nauczyciel Bożena Siuta
Wyróżnienie - Sara Cygert, lat 7 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz
Wyróżnienie - Maria Szafałowicz, lat 7 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz
Wyróżnienie - Ewa Cieślikowska, lat 7 - SP nr 1 Lębork, nauczyciel Dorota Przychoda-Bonemberg
Wyróżnienie - Julian Rutecki, lat 8 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
Wyróżnienie - Joanna Torbicka, lat 8 - MDK Lębork, nauczyciel Alina Walkusz
Wyróżnienie - Magdalena Trabińska, lat 7 - SP nr 1, nauczyciel Dorota Przychoda-Bonemberg
Wyróżnienie - Maja Zięba, lat 7 - SP Wicko, nauczycielHalina Badzioch

Kategoria wiekowa 10-12 lat
I Miejsce - Kaja Moczyło, lat 12 - SP nr 3 Lębork, nauczyciel Mirosława Grynkiewicz
II Miejsce - Julia Waszczuk, lat 12 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
II Miejsce - Zofia Wojewódka, lat 10 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
II Miejsce - Zuzanna Neumueller, lat 12 - SP nr 1 Lębork, nauczyciel Andrzej Łakocki
III Miejsce - Miłosz Puzdrowski, lat 11 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
III Miejsce - Wiktoria Podsiadła, lat 12 - SP Maszewo Lęborskie, nauczyciel Agata Piotrowska
III Miejsce - Jakub Ostrowski, lat 11 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
III Miejsce - Natalia Stupnicka, lat 9 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
III Miejsce - Dawid Okuniewski, lat 12 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
Wyróżnienie - Nikola Stawisińska, lat 10 - SP nr 5 Lębork, nauczyciel Jolanta Baranowska
Wyróżnienie - Mateusz Krzemiński, lat 11 - SP Nowa Wieś Lęborska, nauczyciel Emilia Kwidzińska-Maszota
Wyróżnienie - Adam Kustusz, lat 10 - SP "Michałkowo" Mosty, nauczyciel Alina Walkusz
Wyróżnienie - Mikołaj Pianko, lat 12 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
Wyróżnienie - Wiktor Kołoszyc, lat 12 - SP Maszewo Lęborskie, nauczyciel Agata Piotrowska
Wyróżnienie - Oliwia Formela, lat 9 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
Wyróżnienie - Dorian Kazimierski, lat 12 - SP Siemirowice, nauczyciel Emilia Dettlaff

Kategoria wiekowa 13-16 lat
I Miejsce - Lilianna Jasińska, lat 15 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
I Miejsce - Zofia Bonemberg, lat 13 - SP Maszewo Lęborskie, nauczyciel Agata Piotrowska
I Miejsce - Julita Waloch, lat 13 - SP nr 1 Lębork, nauczyciel Andrzej Łakocki
I Miejsce - Wiktoria Ramczykowska, lat 16 - MDK Lębork, nauczyciel Beata Synowiec
II Miejsce - Agata Karczewska, lat 13 - SP nr 1 Lębork, nauczyciel Dorota Przychoda-Bonemberg
II Miejsce - Daria Szczypior, lat 15 - SP nr 7 Lębork, nauczyciel Ferdynanda Byczuk
III Miejsce - Anita Mischke, lat 15 - SP nr 7 Lębork, nauczyciel Ferdynanda Byczuk
Wyróżnienie - Kamil Klasa, lat 15 - SP nr 7 Lębork, nauczyciel Ferdynanda Byczuk

Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 14 listopada 2018r. (środa) o godzinie 16:30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Wednesday, 14 November 2018 r.
Imieniny:
Rogera, Serafina, Agaty
strony www Lębork
Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu oraz w celach statystycznych, zgodnie z polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.