Lębork24

Wiadomości > Sport > Tęczowe Turnieje Tenisowe -...

Tęczowe Turnieje Tenisowe - turniej drużynowy

wyświetlony 674 razy
Change text size Save as PDF RSS

W piątek 26 października 2018 sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej gościła tenisistów, którzy w ramach Tęczowych Turniejów Tenisa Stołowego rozegrali turniej drużynowy. W zawodach startowały 4 trzyosobowe zespoły: MARPOL Garczegorze, PROTERM Lębork, DUBOJZA Lębork i WALDUSIE Lębork. Grano systemem "każdy z każdym".

Złotą drużyną tegorocznego tęczowego turnieju został PROTERM z Lęborka, który grały w składzie Stanisław Prokopczuk, Krzysztof Kałużny i Zbigniew Tryba.

Krzysztof Tomasiewicz, Marian Syldatk i Mariusz Wenta to srebrni medaliści z MARPOLU Garczegorze. Brązowe medale przypadły Maciejowi Krzekotowskiemu, Jarosławowi Krzekotowskiemu Jarosławowi i Zbgniewowi Małoszyckiemu z DUBOJZY Lębork.  Czwartą drużyną w turnieju były WALDUSIE z Lęborka - Waldemar Ostrówka, Waldemar Dziedzik i Waldemar Klepacki. Najskuteczniejszym tenisistą turnieju okazał się Krzysztof Kałużny wygrywając 6 pojedynków.

Po zakończonym turnieju trzy najlepsze zespoły  otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Lęborku i Gminę Nowa Wieś Lęborska.   Zawody sprawnie  zorganizowali   i  przeprowadzili Andrzej Czubaty i Edward Nagórski.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce - PROTERM Lębork
II miejsce - MARPOL Garczegorze
III miejsce - DUBOJZA Lębork
IV miejsce - WALDUSIE Lębork

9 listopada 2018 roku w piątek zapraszamy ponownie amatorów tenisa stołowego do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej  na pierwszy z trzech turniejów indywidualnych w ramach Tęczowych Turniejów Tenisa Stołowego w następujących kategoriach - mężczyźni 18-50 lat, mężczyźni powyżej 50 lat i kobiety OPEN. Turniej rozpocznie się o godz. 17.00.

red

1 komentarzy:
Abc pisze:
19:23 31.10.2018 r.

A dlaczego to się nazywa Tęczowy Turniej?


Dzisiaj jest:
Tuesday, 23 July 2019 r.
Imieniny:
Bogny, Sławosza, Żelisława
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24