Lębork24

Wiadomości > Sport > Otwarcie sezonu tanecznego...

Otwarcie sezonu tanecznego dla tancerek z zespołów Tempo, Perles i Tess

wyświetlony 955 razy
Change text size Save as PDF RSS

13 października 2018 roku w Łebie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Solistów, Duetów i Mini Formacji „Mistrz Tańca”. To impreza taneczna, adresowana do solistów, duetów i mini formacji, której głównym organizatorem jest Agencja Artystyczna "BRAVO".

Swoje talenty taneczne zaprezentowali uczestnicy z całej Polski. Tancerze rywalizowali w swoich grupach wiekowych. Podczas turnieju SP 8 Lębork reprezentowały tancerki w składzie: Carla Orta-Syldatk, Zuzanna Przygocka, Oliwia Wójcik, Klaudia Romaniuk, Magdalena Szkudlarek, Julia Fudala, Patrycja Przychodna, Joanna Dawidowska, Roksana Pilarska, Wiktoria Bojke, które dzielnie podejmowały każde wyzwanie.

Jak zwykle świetnie tańczyły i trzymały wysoki poziom. Wyróżniały się pięknymi kostiumami, starannymi i pomysłowymi rekwizytami. Trenerami i opiekunami zespołów są Mirosława Jóźwiak i Klaudia Jóźwiak.

Wyniki:

show dance solo do 11 lat
1 miejsce – Carla Orta-Syldatk

jazz dance duety open
1 miejsce Roksana Pilarska i Wiktoria Bojke
2 miejsce Magdalena Szkudlarek i Klaudia Romaniuk

inne formy tańca duety open
1 miejsce Roksana Pilarska i Wiktoria Bojke

Show dance solo od 12 lat
3 miejsce Joanna Dawidowska

Inne formy tańca mini formacje 12-15 lat
1 miejsce  PERLES w składzie: Oliwia Wójcik, Klaudia Romaniuk, Magdalena Szkudlarek, Julia Fudala, Patrycja Przychodna.

Jazz dance mini formacje 12-15 lat
1 miejsce PERLES w składzie: Zuzanna Przygocka, Oliwia Wójcik, Klaudia Romaniuk, Magdalena Szkudlarek, Julia Fudala, Patrycja Przychodna.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Tuesday, 23 July 2019 r.
Imieniny:
Bogny, Sławosza, Żelisława
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24