Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Zderzenia dwóch pojazdówna...

Zderzenia dwóch pojazdówna krajowej "szóstce"

wyświetlony 2824 razy
Change text size Save as PDF RSS

Kilka minut przed godz.17 w Mostach na drodze krajowej nr 6 doszło do kolizji samochodu dostawczego z ciężarówką. W wyniku uderzenia dostawczego citroena w tył naczepy ciężarówki ranna została jedna osoba, która uskarżała się na ból ręki i nogi.

Ranna osoba z citroena, prawdopodobnie z obrażeniami kolana i nadgarstka, została zabrana do szpitala. Jeśli doszło do złamania, gdzie obrażenia będą wymagały rehabilitacji powyżej 7 dni, wtedy będzie można zakwalifikować te zdarzenie, jako wypadek.

Policja z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lębork wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca dostawczego citroena, na lęborskich numerach rejestracyjnych, prawdopodobnie zagapił się i uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego.

Niestety w wyniku zderzenia dwóch pojazdów utrudniony był ruch na krajowej „szóstce”. Samochody poruszały się wahadłowo jednym pasem ruchu.

red / Fot . Janusz Częstkowski

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Tuesday, 16 July 2019 r.
Imieniny:
Mariki, Benity, Dzierżysława
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24