Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Napad na właściciela baru w...

Napad na właściciela baru w Łebie

wyświetlony 1969 razy
Change text size Save as PDF RSS

W miniony czwartek po godzinie 14.00 policjanci z Łeby zostali powiadomieni o napadzie na właściciela baru w Łebie i kradzieży pieniędzy. Natychmiast mundurowi udali się w to miejsce i ustalili, co się stało i kim był sprawca. Pokrzywdzony poinformował, że młody, pijany mężczyzna wszedł do baru i trzymając w ręku przedmiot przypominający młotek, zażądał wydania pieniędzy. Mężczyzna zabrał ponad 600 zł i uciekł w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze już po kilku minutach zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali go i obezwładnili.

Zatrzymany mężczyzna to 21-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas zatrzymania okazało się, że miał ponad 3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci odzyskali całość skradzionych w barze pieniędzy.

Mężczyzna w piątek usłyszał zarzut popełnienia rozboju a Sąd Rejonowy w Lęborku na wniosek policji i Prokuratury w Lęborku zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24