Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Piknik „Z pasją po zdrowie”

Piknik „Z pasją po zdrowie”

wyświetlony 1368 razy
Change text size Save as PDF RSS

Fundacja Glinka Academy wraz z 16 klubami i samorządami lokalnymi na terenie kraju realizuje projekt pn. „Z pasją po zdrowie”, który finansowany jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia. Zapraszamy Was 16 września o godz. 12.00 na stadion miejski w Lęborku przy ul. Kusocińskiego 56, gdzie odbędzie się całodzienna impreza promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

W każdej z miejscowości uczestnicy będą mieli do wyboru wiele form aktywności fizycznej w tym min. strefy zabaw dla dzieci, biegi, gry i zabawy, turnieje sportowe itp. ale także możliwość konsultacji z lekarzem, fizjoterapeutą, dietetykiem.

Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji:
- rajd rowerowy
- rajd Nordic Walking
- turniej rodzinny
- bezpłatne konsultacje z lekarzem sportowym , fizjoterapeutą, dietetykiem
- dmuchane zjeżdżalnie
- pokazy fitness
Rozrywkę i zabawę zapewnią animatorzy:
- malowanie twarzy
- bańki mydlane
- balonowe cudaki
- warkoczyki
- warsztaty eko
Widzimy się 16 września na Stadionie Miejskim w Lęborku. Start godzina 12.00. Zapisy na rajd rowerowy i Nordic Walking od godziny 11. Na pierwsze 50 osób czeka nagroda niespodzianka .

Organizatorami pikniku jest: Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork oraz Lęborskie Stowarzyszenie Rowerowe Lew Lębork, Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej oraz Miasto Lębork.

red

2 komentarzy:
michał pisze:
20:27 05.09.2018 r.

co to za rajd rowerowy i na czym ma polegać. poproszę o więcej informacji. dziękuję :)

SPS pisze:
21:12 05.09.2018 r.

Rajd jest typowo dla rodzin z dziećmi, krótkie dwie pętle po lęborskim lesie , około 3km. Wyścig to nie będzie :)


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24