Lębork24

Wiadomości > Kultura > "Oswajanie" wedłu...

"Oswajanie" wedłu Teatru Tańca "Jeszcze 5 minut"

wyświetlony 692 razy
Change text size Save as PDF RSS

Teatr Tańca Jeszcze 5 Minut wraz z Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na premierę nowego spektaklu „Oswajanie”!

TTJ5M już po raz szósty zaprasza na swoją premierę. Spektakl „Oswajanie” prowadzi widza drogą, jaką pokonuje człowiek w momencie doświadczenia bolesnej sytuacji. Próbuje przedstawić etapy odnajdywania się w nowej rzeczywistości.

Szok, początkowe wyparcie, a wreszcie uświadomienie problemu. Poczucie pustki i wewnętrzna walka z własną słabością, aż w końcu nauka życia na nowo, opracowanie nowych norm funkcjonowania, gdyż dotychczasowe już nie działają…

Ponadto tego samego dnia zostanie wystawiony gościnny spektakl pt. „Ewolucja”, będący dziełem jednej z tancerek TTJ5M Julii Świątek. Jest to spektakl dyplomowy mający już swoją premierę w czerwcu tego roku na deskach Akademii Muzycznej w Łodzi. A oto jego opis:

Istotą ewolucji, zarówno biologicznej jak i cywilizacyjnej, jest nieustanny ciąg zmian na lepsze. Ale w tym właśnie szkopuł, jak powiada Hamlet. Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Do czego dążymy we współczesnym świecie?

Termin: 23 września 2018 r. godz. 16.00
Miejsce: Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”
Bilety: cena 10 zł do nabycia w kasie kina

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24