Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Kierowała pod wpływem...

Kierowała pod wpływem narkotyków z 8-letnią córką w samochodzie

wyświetlony 5865 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policyjna kontrola samochodu marki vw zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny i kobiety. Zachowanie małżeństwa z województwa zachodniopomorskiego, które podróżowało z 8-letnią córką wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

Do policyjnej kontroli doszło w piątek, 17 sierpnia w Lęborku. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie jadący samochód. Nerwowe zachowanie kierującej w czasie kontroli oraz jej pasażera od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie trzeźwości nie wykazało alkoholu w organizmie kobiety. Przeprowadzone natomiast badanie narkotestem  wykazało, że 25-latka znajduje się pod działaniem amfetaminy lub metamfetaminy. Ponadto podczas kontroli samochodu mundurowi znaleźli w pokrywie kierownicy woreczek strunowy z zawartością białego proszku, którego właścicielem okazał się pasażer.

Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów biały proszek to amfetamina lub extasy. Zatrzymane małżeństwo 25-latków trafiło do policyjnego aresztu, a obecną w samochodzie 8-letnią córkę pary z województwa zachodniopomorskiego odebrała i zaopiekowała się rodzina.Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kierowanie samochodem po użyciu środków odurzających jest przestępstwem i grozi za to utrata prawa jazdy, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna i kara do 2 lat więzienia.

KPP Lębork

3 komentarzy:
Ula pisze:
20:41 20.08.2018 r.

Brawo dla tzw. madki

K4L pisze:
10:32 22.08.2018 r.

Takie rzeczy tylko w Lęborku xd

Hhh pisze:
20:22 22.08.2018 r.

25 lat i osmioletnia córka ,szybko zaczeli ,


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24