Lębork24

Wiadomości > Kultura > Kino letnie na placu Pokoju

Kino letnie na placu Pokoju

wyświetlony 549 razy
Change text size Save as PDF RSS

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza do udziału w letnim kinie plenerowym, organizowanym we współpracy z Urzędem Miejskim w Lęborku.  Pokazy filmów - zarówno dla widzów młodszych, jak i dorosłych - odbędą się w piątek, 31 sierpnia, na placu Pokoju. Dla pierwszych 100 osób bezpłatne leżaki.  Cały dochód ze sprzedaży popcornu zasili budowę Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego.

Wstęp wolny.

W przypadku niesprzyjającej pogody pokazy zostaną przeniesione na inny termin.

18.30 - seans dla najmłodszych - "Misiek w Nowym Jorku"
Animacja, Familijny/ Indie, USA/ 90min

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości! 

20.15 - seans dla widzów dorosłych - "La La Land"
Musical, Romans/ USA/ 126min

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje, jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24