Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Pracownicy Centrum Informacji...

Pracownicy Centrum Informacji bliżej turysty!

wyświetlony 626 razy
Change text size Save as PDF RSS

Od 7 sierpnia Centrum Informacji Turystycznej w Łebie uruchomiło dodatkowy, mobilny punkt informacji turystycznej także na plaży. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do godziny 14.00 będzie można zasięgnąć informacji o Łebie, dostępnych atrakcjach turystycznych a także organizowanych przez miasto imprezach, których w najbliższym czasie nie zabraknie. Jak udało nam się dowiedzieć przebywający na plaży turyści uważają to za świetny pomysł i zgodnie mówią, że to pozytywny krok w kierunku wzmocnienia promocji miasta. Plażowy Punkt Informacji czyli PIT będą obsługiwały dwie osoby. Kolejne dwie można bez zmian spotkać w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej w Łebie przy ul. Kościuszki 121, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do godziny 17.00 a w soboty od 9.00 do 17.00. Sympatyczna "łebska drużyna" chętnie udzieli wszelkiej niezbędnej informacji teraz także na plaży A w Łebie (zejście od Zamku Neptun).

- Dzięki temu projektowi chcemy być bliżej turysty. Nie zawsze każdemu pasuje i ma czas szukać naszego biura na mieście. Dlatego też mimo upalnego słońca jesteśmy też tutaj, na pięknej, piaszczystej, łebskiej plaży. Był to wspólny pomysł całego naszego "citowskiego" zespołu, który teraz wspólnie realizujemy. Codziennie będziemy informować na łamach naszego miejskiego profilu na portalu społecznościowym o pogodzie na plaży w Łebie, temperaturze otoczenia, temperaturze wody oraz co najważniejsze o "kolorze flagi", która zezwala lub zakazuje kąpieli w morzu. Jednak także nasza obecność tutaj jest uwarunkowana czynnikami atmosferycznymi. - mówi Michał Sałata, podinspektor ds. kultury i sportu UM Łeba.

tekst i fot. CIT Łeba
 

2 komentarzy:
Seba pisze:
08:52 08.08.2018 r.

7 sierpnia....szkoda, że nie września. Będą informowali o kolorze flagi....To turyści nie mają oczu? Ratownicy nie mają do tego kompetencji? Już pominę fakt, że ulokowanie stacjonarnego CIT-u na obrzeżach miasta to idiotyczny pomysł.

Janusz pisze:
11:32 12.08.2018 r.

O, zawsze można liczyć na jakąś propagandę od Pana Sałaty na tym portalu.

Inicjatywa w samą porę, tydzień przed końcem sezonu.

Poza tym Neptun nie jest i nigdy nie był zamkiem, proszę zajrzeć do słownika.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24