Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Drób na fali - zaproszenie na...

Drób na fali - zaproszenie na festyn rodzinny

wyświetlony 593 razy
Change text size Save as PDF RSS

Już 14 lipca 2018 roku na Placu przy ul. Tysiąclecia w Łebie odbędzie się festyn rodzinny finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego pn. „Drób na fali”. Wydarzeniu temu będą towarzyszyły m.in. regaty sup, windsurfing, kitesurfing oraz Big Air kiteboarding, które rozpoczną się już od godziny 10.00 na plaży zachodniej w Łebie.

Festiwal Kolorów „Holi Festival” zacznie się o godzinie 14.00 na placu festiwalowym. O godz. 18.00 czeka nas wielkie grillowanie. Organizatorzy tego dnia przygotują degustację mięsa drobiowego dla około 5 tysięcy osób. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Wielką niespodzianką tego dnia będzie koncert Szymona Chodeckiego oraz Zespołu LOKA.


Wstęp bezpłatny.

Organizatorem festynu jest Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Łeby – Andrzej Strzechmiński. Zapraszamy!

 

KLIKNIJ  PONIŻEJ  I  POSŁUCHAJ  ZAPOWIEDZI  IMPREZY

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.