Lębork24

Wiadomości > Sport > II Turniej Taneczny Kokartka

II Turniej Taneczny Kokartka

wyświetlony 701 razy
Change text size Save as PDF RSS

19 maja odbył się drugi  turniej taneczno-gimnastyczny „O Złotą Kokartkę” (org. Klub Sportowy „Kokartka” Marta Koczkowska). Było to wydarzenie o charakterze konkursowym, adresowane przede wszystkim do solistek, duetów, mini –formacji oraz formacji. Turniej był świetną okazją, by w miłej atmosferze poczuć „ducha rywalizacji”, nie zapominając o tym aby przede wszystkim dobrze się bawić. Trwał od 8.00 do późnych godzin wieczornych. We wszystkich kategoria wiekowych zaprezentowano 262 układy z podziałem na poszczególne kategorie taneczne.

SP 8 Lębork reprezentowały 3 grupy taneczne: TESS (Carla Orta-Syldatk, Ewa Raczyńska, Weronika Puź, Kinga Gerdowska, Laura Kuczwalska, Maja Lange, Julia Fietkiewicz), PERLES ( Oliwia Wójcik, Patrycja Przychodna, Klaudia Romaniuk, Julia Fudala, Joanna Dawidowska, Magdalena Szkudlarek, Zuzanna Przygocka) i TEMPO (Joanna Dawidowska, Roksana Pilarska, Paulina Saczkowska, Amelia Ludwig, Daria Kuczwalska), które wystąpiły w tańcu współczesnym, innych formach tańca oraz w tańcu z przyborem. Wszystkie nasze mini formacje stanęły na podium. Trenerami grup są Mirosława Jóźwiak i Klaudia Jóźwiak.

Wyniki:

Mini formacje taniec współczesny 7-9 lat
II miejsce TESS

Duety inne formy tańca 10-12 lat
V miejsce Klaudia Romaniuk Magdalena Szkudlarek

Mini formacje inne formy tańca 10-12 lat
III miejsce PERLES

Duety taniec z przyborem 13-16 lat
II miejsce Joanna Dawidowska i Oliwia Wójcik

Duety inne formy tańca 13-16 lat
IV miejsce Oliwia Wójcik i Patrycja Przychodna

Mini formacje inne formy tańca 13-16 lat
I miejsce TEMPO

Nagroda specjalna w kat. najlepsza choreografia
Roksana Pilarska

Na zakończenie podziękowania dla rodzicom za obecność i doping.

red

2 komentarzy:
RUDA pisze:
20:56 15.06.2018 r.

prosze mi wytlumaczyc, dlaczego taka nazwa. Pamietam z dawnych lat, ze to byla ,,kokardka,,. Jesli teraz jest ,,kokartka,, to prosze napisac, co to slowo znaczy.

Maria pisze:
21:03 15.06.2018 r.

Ja tez o tym myslalam... nie znam slowa,,kokartka,,, ale bawcie sie, tanczcie... bo kiedys tak Was zalatwia, jak nas, seniorow. Ostatnia impreza w kinie i w plenerze byla nieciekawa, zle zorganizowana, ale my, starsi ludzie musimy sie z tym pogodzic, nie jstesmy nikomu potrzebni. Co innego Wy, mlodzi, piekni...Zycze Wam samych radosci


Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24