Lębork24

Wiadomości > Sport > Nordic walking dla każdego

Nordic walking dla każdego

wyświetlony 581 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 17.00 w pobliżu Stadionu Miejskiego.. Są one przeznaczone dla tych wszystkich, którzy chcą się nauczyć chodzić z kijkami nordic walking, bądź dla chcących doskonalić swoją technikę. Na zajęciach wykonywane są również ćwiczenia usprawniające całe ciało, w tym rozgrzewające i rozciągające. Zajęcia są bezpłatne, potrzebne są tylko kije i zapał.

W każdym wieku można zacząć przygodę z ruchem, a nauka pod okiem wykwailfikowanego instruktora Polskiej Federacji Nordic Walking na pewno da więcej niż korzystanie z filmików w internecie lub porad osób mających niewielkie pojęcie o temacie, bowiem wbrew pozorom nauczenie się poprawnej techniki chodzenia z kijami wymaga uwagi i właściwego pokierowania. Zajęcia będą się odbywały aż do listopada.

Polecamy, bo...każdy krok się liczy.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Thursday, 23 May 2019 r.
Imieniny:
Iwony, Emilii, Dezyderiusza
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24