Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > VII Forum Senioralne...

VII Forum Senioralne poświęcone odzyskaniu niepodległości

wyświetlony 641 razy
Change text size Save as PDF RSS

W ostatni wtorek maja (29.05) odbędzie się kolejne, już VII Powiatowe Forum Senioralne. Tematyka spotkań z seniorami do tej pory była przeróżna, jednak zawsze związana z którymś z aspektów funkcjonowania osób w zaawansowanym wieku. Tym razem, forum w całości zostanie poświęcone 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na „100 lat historii Polski w pigułce” złożą się wiersze i piosenki patriotyczne w wykonaniu zespołów z terenu powiatu lęborskiego, w tym składających się z seniorów. Zaprezentuje się także drużyna starszoharcerska  „Azymut” z Lęborka oraz miejscowi wokaliści i instrumentaliści.

Cykliczna organizacja for senioralnych to element działań służących stworzeniu obszaru powiatu miejscem przyjaznym seniorom, mającym na szczególnym względzie realizację potrzeb starszej części mieszkańców. O tym, że to kierunek słuszny, świadczy to, że w organizację podobnych przedsięwzięć włącza się coraz więcej instytucji i firm. Organizatorem VII Powiatowego Forum Senioralnego jest – jak zawsze – Powiat Lęborski, w tej edycji prszy partnerskim wsparciu Lasów Państwowych, SPS ZOZ w Lęborku, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Lęborskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, LCK „Fregata”, Młodzieżowej Rady Miasta, a także Farm Frites Poland SA, Cukierni Wenta, Pizzerii „Gowid” oraz firmy farmaceutycznej „Profarm”.

red

4 komentarzy:
RUDA pisze:
15:26 20.01.4215 r.

A gdzie odbedzie sie ta impreza? Jest ladna pogoda, moze spotkamy sie na wolnym powietrzu? Po co sie kisic w kinie.

Maria pisze:
15:26 20.01.4438 r.

A jaki jest ,,aspekt funkcjonowania seniorow ,, z zwiazku z uroczystoscia odzyskania niepodleglosci? To takie gornolotne i nic nie mowiace. Zwyczajnie... bawmy sie SENIORZY!

Seniorka pisze:
15:26 20.01.8508 r.

prosze kliknac w plakat, tam jest miejsce i godzina imprezy. Szkoda, ze w kinie...masz racje RUDA, ze wygodniej byloby na powietrzu, ale trudno... chyba, ze organizatorzy zmienia dzanie i przeniosa spiewy w nasz piekny plener.

Bocian pisze:
15:26 20.01.8822 r.

Jestem mlodym czlowiekiem, ale pojde to zobaczyc. Na pewno bedzie pieknie i kolorowo, bo to przeciez radosc z odzyskania niepodleglosci


Dzisiaj jest:
Sunday, 20 January 2019 r.
Imieniny:
Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24