Lębork24

Wiadomości > Kultura > Biblioteka Miejska w Lęborku...

Biblioteka Miejska w Lęborku zaprasza na spotkanie z cyklu "Ciekawi świata"

wyświetlony 741 razy
Change text size Save as PDF RSS

Biblioteka Publiczna w Lęborku zaprasza 18 maja o godz. 18.00 na kolejne spotkanie z cyklu Ciekawi świata. Spotkanie wyjątkowo odbędzie się w kinie Fregata, ponieważ zostanie  także zaprezentowany film Magdy i Marcina z podroży poantypodach, którego premiera odbyła się podczas gdańskich spotkań podróżników Kolosy.

Jak najlepiej spędzić urlop macierzyński? Zamienić europejską zimę na australijskie lato! Magda i Marcin zabrali więc 4-miesięcznego Marcela i 3-letniego Miłosza i ruszyli w podróż na antypody. Z dużą torbą, mniejszym plecakiem i wózkiem-parasolką przemierzyli kawał Australii kamperem, potem przedostali się na Tasmanię, Nową Zelandię przejechali z namiotem, a na koniec odwiedzili Singapur. Zatrzymywali się nie przy turystycznych atrakcjach, ale na placach zabaw i tam, gdzie można było kupić lody czekoladowe.

red

1 komentarzy:
RUDA pisze:
21:21 15.06.2018 r.

Pozdrawiam Zosie, pania dyrektor biblioteki miejskiej i dziekuje za to, co robisz dla mieszkancow naszego miasta


Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.