Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Za zabójstwo grozi mu...

Za zabójstwo grozi mu dożywocie

wyświetlony 2763 razy
Change text size Save as PDF RSS

7 maja br. lęborscy policjanci zostali wezwani do jednego z bloków w Lęborku, gdzie znaleziono zwłoki 62-letniej kobiety, z widocznymi ranami na ciele. Mężczyzna który zadzwonił i powiadomił policję, stwierdził iż jego konkubina nie rusza się. Jedna z przyjętych wersji zdarzenia wskazywała na zabójstwo.

Oględziny mieszkania, zabezpieczone ślady oraz przeprowadzone przez śledczych czynności operacyjne wskazywały, iż to właśnie zgłaszający mężczyzna mógł doprowadzić do jej śmierci. Jak oświadczył 71-latek, spożywali razem alkohol i doszło między nimi do sprzeczki. Podejrzany pobił kobietę. Był nietrzeźwy i w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i wczoraj usłyszał zarzut zabójstwa kobiety.

Zebrany przez policjantów obszerny materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzuty zabójstwa. W środę na wniosek Policji i prokuratora, sąd aresztował go na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pobytu w więzieniu.

1 komentarzy:
Marek pisze:
22:36 10.05.2018 r.

71 lat. To dużo mu nie zostało. Z braku alkoholu.... wykończy się...


Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24