Lębork24

Wiadomości > Sport > Tenisiści Poltarex Pogoń w...

Tenisiści Poltarex Pogoń w finałach Pucharu Europy TT Inter Cup

wyświetlony 466 razy
Change text size Save as PDF RSS

Tenisiści stołowi Poltarex Pogoni Lębork awansowali do turnieju finałowego 28 Pucharu Europy TT Inter Cup, który w dniach 16-17. czerwca br. odbędzie się po raz pierwszy w Polsce  ( Rydzynia woj. wielkopolskie).

Lęborczanie w półfinale rozgrywek pewnie i bez straty seta pokonali czeski Tatran KRPA Hostinne 4:0. Polski zespół do zwycięstwa poprowadzili bracia Adam i Sławomir Doszowie oraz najbardziej doświadczony gracz w talii Wojciecha Potrykusa - Marek Prądzinski.

Poltarex Pogoń Lębork po raz drugi w historii wystąpi w final four  Pucharu Europy TT Inter Cup. W sezonie 1995/1996 zespół z Lęborka zajął trzecie miejsce w turnieju finałowym w niemieckiej miejscowości Geseke.

W tegorocznej edycji 28 Pucharu Europy TT- Inter Cup w finale wystąpią: finaliści z ostatniej edycji - Post SV Muhlhausen (Niemcy) i UTTC Oberwart (Austria) oraz Poltarex Pogoń Lębork (Polska) i Tennistavolo A4 Verzuolo (Włochy).

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24