Lębork24

Wiadomości > Sport > Poltarex Pogoń Lębork vs KRPA...

Poltarex Pogoń Lębork vs KRPA Tatran Hostinne w Pucharze Europy TT-Inter Cup

wyświetlony 485 razy
Change text size Save as PDF RSS

W najbliższy weekend 5 maja (sobota) w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy P.Skargi 52 w Lęborku odbędzie się mecz półfinału 28 Pucharu Europy TT-Inter Cup w tenisie stołowym mężczyzn. Poltarex Pogoń Lębork podejmie drużynę z Czech KRPA Tatran Hostinne, zwycięzca tego spotkania awansuje do Final Four tych rozgrywek.

W drodze do półfinału Pogoń  pokonała kolejno dwa niemieckie zespoły ; w Lęborku TuS Ebersdorf 4:0, na wyjeżdzie w 2. rundzie TSV Lunestedt 4:1 i zespół francuski w Orleanie CMPJM TT Ingre 4:1. Lęborscy kibice po raz pierwszy będą mieli okazję obejrzeć konfrontację naszych tenisistów z zespołem z Czech. Do finału Pucharu Europy zakwalifikował się już obrońca tytułu zespół niemieckiej Bundesligi Post SV Muhlhausen a w pozostałych dwóch spotkaniach, UTTC Oberwart (Austria) zmierzy się z SC Union Velbert(Niemcy) i TT A4 Verzuolo(Włochy) podejmie SPG muki Ebensee(Austria).

Finałowy turniej Pucharu Europy TT Inter Cup, w którym udział wezmą cztery najlepsze zespoły, zostanie rozegrany w dniach 16-17. czerwca w Rydzynie. Polska po raz pierwszy w historii będzie gospodarzem wielkiego finału. Przypomnijmy, że w tegorocznych zmaganiach udział wzięło 57. drużyn z dziesięciu krajów.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Sunday, 20 January 2019 r.
Imieniny:
Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24