Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Parking dla osób ze...

Parking dla osób ze szczególnymi wymaganiami

wyświetlony 1253 razy
Change text size Save as PDF RSS

Łatwo jest, obsługując czasem i kilkadziesiąt samochodów dziennie, zapomnieć o tym, że każdy z podróżnych ma nieco inne wymagania. Żeby je spełnić, niczego nie wolno zostawić przypadkowi, ale na co dzień nie musimy myśleć o tym, czego potrzebuje Nowak, a czego Kowalski. A może warto opisać parę szczególnych przypadków?

Właściciele nowych samochodów

To zrozumiałe, że salonowe auto daje sporo radości, dlatego lęk o to, że ktoś mógłby je zarysować, jest jak najbardziej na miejscu. Parking musi więc być dobrze oświetlony po zmroku, a samochodów nie upycha się ciasno jeden przy drugim. Dzięki temu każdy czuje się swobodniej i pewniej, a stłuczki parkingowe w zasadzie się nie zdarzają. Jasne, nie wszystko tu zależy od nas, ale zapewniamy tak korzystne warunki, jak to tylko możliwe.

Spóźniony biznesmen

Dziś naprawdę nietrudno się spóźnić, a widmo zamkniętych bramek odprawy nie sprzyja utrzymaniu wewnętrznej harmonii. Dla osób, które stresują się godziną odlotu nie ma niczego gorszego niż oczekiwania na busa transferowego. Ten jest więc zawsze w gotowości i na dobrym parkingu nie obowiązuje rozkład jazdy – jest pasażer, jest kurs, nie czeka się na komplet, jeśli komukolwiek mogłoby to uniemożliwić dotarcie na wybrany lot.

Zdezorientowana rodzina

Rodzinne wyjazdy dzieciom dają tylko przyjemność, a rodzicom – wiele zmartwień. Znów więc: bus transferowy pozwalający sprawnie dostać się na teren lotniska, bezpieczny plac manewrowy i dobre oświetlenie, żeby w nocy wspólna wycieczka zaczynała się lub kończyła sprawniej. No i w tym przypadku, jak chyba w żadnym innym, ważne jest też zaangażowanie obsługi. Miła atmosfera i sprawna obsługa zdecydowanie pomagają.

Zagubiony pasażer

Zdarza się, że lot się opóźni albo że pasażer, który pierwszy raz leci z Modlina, nie umie się odnaleźć. Rzeczowa i sprawna obsługa pozwala mu znów poczuć grunt pod nogami: bus podstawiony na telefon pod terminal, możliwość przedłużenia postoju z dowolnego miejsca na świecie, rozwiązanie innych bolączek i problemów: oto recepta na uspokojenie takiego klienta.

I jeszcze ty

Nie wiadomo, z czym przyjedziesz. Nie wiadomo, czy będziesz sam, z rodziną czy z psem. Nie wiadomo, jak dobrze parkujesz, nie wiadomo, czy stresujesz się odlotem. Wiadome jest jednak to, że strzeżony parking jak np. https://modlinparking.pl/parking/dlugoterminowy/ to dobry przyjaciel na czas Twojej wymarzonej wakacyjnej podróży lub wyjazdu biznesowego.

6 komentarzy:
Jarek pisze:
15:20 13.12.5714 r.

No spoko.... Ale co ma parking długoterminowy przy lotnisku w Modlinie do Lęborka. Czy ta reklama to zachęta dla mieszkańców żeby tam parkować ? ;-) ;-) ;-)

Ziemowit pisze:
15:20 13.12.8595 r.

bardzo słuszna uwaga.

jukju pisze:
15:20 13.12.2397 r.

to znaczy ze pisać trzeba o wszystkim co daje $ ma sens czy nie .... pisac piasc
Modlin Kraków Zakopane Radom Bończa Wąchock ..... to jest Lębork24.info więc czego się czepiacie ??? :)

sss pisze:
15:21 13.12.1666 r.

ten artykuł nie ma żadnego związku z Lęborkiem

żaba pisze:
15:21 13.12.1762 r.

spoko - zamiast parkować przy Placu Pokoju można zaparkować i tam - np. w drodze na Staromiejską

bocian pisze:
10:46 10.03.2018 r.

W Swornych Gaciach niedaleko Wiszących Pędziworów nie ma problemów z parkowaniem samochodów, tutaj wszyscy chodza pieszo i nie wąchają zadnych spalin czy innych srodów


Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.