Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Certyfikat Promocji Ziemi...

Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej 2017

wyświetlony 624 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz kolejny startuje edycja corocznego konkursu Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej. Jak zwykle, w bieżącym roku, oceniane będą efekty osiągnięć za rok miniony.

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najaktywniejszych podmiotów i osób fizycznych z regionu Ziemi Lęborskiej za działalność promocyjną oraz popularyzacja osiągnięć gospodarczych i społecznych.
Otrzymanie certyfikatu możliwe jest za wyjątkowe osiągnięcia promujące Ziemię Lęborską w następujących kategoriach:  Przedsiębiorstwo Ziemi Lęborskiej i Produkt Turystyczny Ziemi Lęborskiej. Premiowane certyfikatem będą również szczególne osiągnięcia w zakresie działalności społecznej, wybitne osiągnięcia naukowe lub artystyczne. Ostateczny podział kategorii ustali – jak co roku – Kapituła Certyfikatu, po uwzględnieniu nominacji zgłoszonych przez uprawnione podmioty, a także uwzględniając zgłoszenia co najmniej trzech znaczących zgłoszeń w planowanej kategorii. Kapituła ma również prawo do przyznania nagród specjalnych.

O nadanie certyfikatu może się ubiegać osoba fizyczna lub podmiot prawny, promująca Ziemię Lęborską na forum regionalnym poprzez osiągane sukcesy. Kandydat może ubiegać się o wyróżnienie osobiście, bądź zostać zgłoszonym przez wnioskodawców: jednostkę samorządu terytorialnego, samorządy gospodarcze, organizacje społeczne, inne jednostki i organizacje zainteresowane konkursem. Wyróżniony może zostać także produkt turystyczny lub turystyczna atrakcja ciesząca się uznaną, wzrastającą w ocenianym roku renomą osób odwiedzających spoza terenu Ziemi Lęborskiej. Zgodnie z przyjętymi zasadami, certyfikat z tego samego tytułu, można uzyskać nie częściej, niż co 3 lata.

Laureatów wyłoni Kapituła Certyfikatu, powołana przez Starostę Lęborskiego, ustala również punktację konkursową.

Udział w konkursie jest – jak zawsze – bezpłatny. Wymierną korzyścią dla laureatów jest prawo do używania tytułu w promocji swojej działalności gospodarczej i społecznej. Oprócz laureatów, Kapituła przyzna również wyróżnienia nominowanym pozostałym finalistom.

Wypełnione formularze (kartę zgłoszenia kandydata do udziału w konkursie oraz zgodę
kandydata na udział w postępowaniu konkursowym) należy dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Lęborku przy ul. Czołgistów 5 w Lęborku w terminie do 20 marca br.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali  w dniu 25 maja 2018 r. o godz. 13:00 w sali audiowizualnej Zespołu Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku.

red

1 komentarzy:
lesny pisze:
15:20 13.12.745 r.

bardzo ladna statuetka,ciekawe co to z przodu wystaje temu misiowi


Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.