Lębork24

Wiadomości > Sport > Romek Lębork liderem rundy...

Romek Lębork liderem rundy zasadniczej ALS

wyświetlony 592 razy
Change text size Save as PDF RSS

Za nami runda zasadnicza rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. W ostatniej kolejce pauzował zespół Miniony, pozostałe 8 zespołów miało  walczyło o punkty. Niestety ze względu na problemy kadrowe w zespołach z zaplanowanych 6 meczy odbyły się tylko trzy.

Eko Laser tej kolejki nie zaliczy do udanych, z powodu niestawienia się zawodników otrzymali dwa walkowery i w tej kolejce zerową liczbę punktów. Jeden walkower otrzymali również zawodnicy zespołu Romek Lębork, którzy nie stawili się w pełnym składzie w regulaminowym czasie na meczu z KS Strzebielino. Na kolejnym meczu już w pełnym składzie  zwyciężyli w meczu na szczycie z Klaja Cafee2:0, bez stary seta. Klaja Cafee rozegrała dwa mecze i oba przegrała. AZS Lębork zwyciężył z Klaja Cafee bez stary seta i awansował na drugie miejsce w tabeli. W meczu Bojan Żubry z ZSM-I, lepsi byli zawodnicy Bojana, wygrywając w dwóch setach. KS Strzebielino tego dnia nie rozegrało żadnego meczu, pomimo że stawiło się w pełnym składzie, ze względu na walkowery zespołów z którymi mieli grać.

zakończeniu rundy zasadniczej liderem tabeli pozostał zespół Romek Lębork i razem z AZS Lębork i Klaja Cafee awansował do 2 rundy play-off. Pozostałe zespoły z miejsc 4-9 walczą w 1 rundzie play-off o awans do 2 rundy. Te sześć zespołów zostanie podzielonych na dwie grupy po trzy zespoły i zwycięzcy grup oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca awansują do 2 fazy play-off, gdzie również zostaną podzieleni na dwie grupy.

Pierwsza faza play-off odbędzie się 11 marca. 

Tabela po rundzie zasadniczej:   
1 Romek Lębork 
2 AZS Lębork 
3 Klaja Cafee 
4 KS Strzebielino 
5 Bojan Żubry 
6 Miniony 
7 ZSM-I Lębork 
8 I LO Lębork 
9 Eko Laser     

Marcin Klukowski 

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.