Lębork24

Wiadomości > Biznes > Lęborska akademia młodych 2

Lęborska akademia młodych 2

wyświetlony 828 razy
Change text size Save as PDF RSS

Twin Media Sp. z o.o. prowadząca Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości STOLEM w Lęborku  właśnie rozpoczyna nabór do projektu „Lęborska akademia młodych 2”, którego celem jest aktywizacja zawodowa mieszkańców powiatu lęborskiego w wieku 18-29lat.

W ramach projektu osoby bez pracy mogą skorzystać ze szkoleń zawodowych oraz 6 lub 7 miesięcznych staży przyuczających do zawodu ze stypendium ok.1.000 zł/m-c „na rękę”.

Mając na uwadze chęć wsparcia jak największej liczby mieszkańców z powiatu lęborskiego zwracamy się z prośbą o umieszczenie wiadomości znajdującej się w załączniku na Państwa stronie internetowej, dzięki czemu informacja o projekcie dotrze do szerokiego grona odbiorców.

W załączniku znajdą Państwo baner projektu, który również można zamieścić na stronie internetowej.

Prosimy o umieszczenie informacji wraz z logotypami unijnymi znajdującymi się w treści notatki, które informują o dofinansowaniu otrzymanym na realizację projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24