Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > W rzece Okalica znaleziono...

W rzece Okalica znaleziono zwłoki męźczyzny

wyświetlony 4876 razy
Change text size Save as PDF RSS

Dzisiaj rano, po godz. 9.00 znaleziono w rzece Okalica przy ul. Staszica w Lęborku ciało ok. 50-letniego mężczyzny. Na miejscu są policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego i prokurator. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny i okoliczności jego utonięcia.

Topielca znaleźli przypadkowi przechodnie, którzy udali się rano pobiegać w tych okolicach. Początkowo myśleli, że mężczyzna dopiero co utonął i być może jeszcze go uratują, ale po wydostaniu go na brzeg okazało się, że mężczyzna nie żyje już przynajmniej od kilkunastu godzin.

- Osoba, której tożsamość obecnie ustalamy musiała utonąć prawdopodobnie dzień wcześniej – wyjaśnia rzecznik prasowa Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. – Obecnie wspólnie z prokuratorem nasi policjanci prowadzą działania na miejscu, by ustalić okoliczności tego zdarzenia.

red / Fot. Janusz Częstkowski

1 komentarzy:
Addam pisze:
15:18 21.01.3210 r.

Czy wiadomo kim jest mężczyzna jak ma na imię, którego ciało wyłowiono.


Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24