Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > W rzece Okalica znaleziono...

W rzece Okalica znaleziono zwłoki męźczyzny

wyświetlony 4104 razy
Change text size Save as PDF RSS

Dzisiaj rano, po godz. 9.00 znaleziono w rzece Okalica przy ul. Staszica w Lęborku ciało ok. 50-letniego mężczyzny. Na miejscu są policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego i prokurator. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny i okoliczności jego utonięcia.

Topielca znaleźli przypadkowi przechodnie, którzy udali się rano pobiegać w tych okolicach. Początkowo myśleli, że mężczyzna dopiero co utonął i być może jeszcze go uratują, ale po wydostaniu go na brzeg okazało się, że mężczyzna nie żyje już przynajmniej od kilkunastu godzin.

- Osoba, której tożsamość obecnie ustalamy musiała utonąć prawdopodobnie dzień wcześniej – wyjaśnia rzecznik prasowa Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. – Obecnie wspólnie z prokuratorem nasi policjanci prowadzą działania na miejscu, by ustalić okoliczności tego zdarzenia.

red / Fot. Janusz Częstkowski

1 komentarzy:
Addam pisze:
15:18 19.02.3210 r.

Czy wiadomo kim jest mężczyzna jak ma na imię, którego ciało wyłowiono.


strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.