Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Ślisko na drogach. Kierowcy...

Ślisko na drogach. Kierowcy uważajcie

wyświetlony 1406 razy
Change text size Save as PDF RSS

Nasi czytelnicy przesłali do nas zdjęcia z dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj na drodze krajowej nr 6 oraz przed miejscowością Redowice. Choć to nie pogoda miała bezpośredni wpływ na te kolizje, to ostrzegamy - śliska nawierzchnia nie ułatwia jazdy samochodem.

Do pierwszego darzenia doszło przed Redkowicami (gm. Nowa Wieś Lęborska). Kierowca forda focusa zjechał na pobocze drogi i dachował poza jezdnią.

Do kolejnego zdarzenia zarejestrowanego przez naszego czytelnika doszło ok godziny 16:30 Na zakręcie między Strzebielinem a Luzinem na ul Lęborskiej. Kierowca skody nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i wypadł z drogi.

red

3 komentarzy:
Romek pisze:
14:58 10.02.2018 r.

Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.
TO STWIERDZENIE STWORZYL DEBIL !!!
TO nie jest wina warunków i prędkości,tą drogą wąską z dużym natężeniem jest o kant dupt rozbić.
My nie mamy dróg !!!

Maniek pisze:
22:30 10.02.2018 r.

Jasne Romek. My nie jeździmy szybko. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na stanie jezdni i naszego samopoczucia. Wszystkiemu winne są drzewa, śnieg i wszystko poza nami kierowcami. To wyżej wymienione ponoszą winę za wypadki. Stwierdzenie ymienone przez Ciebie jest jak najbardziej na miejscu. Gdyby to droga i tym podobne miała winę, to każdy z nas by się na niej rozbił. Fakt nie mamy dobrych dróg ale był czas przywyknąć i się dostosować.

Kasia pisze:
15:18 21.01.9186 r.

Ford został zmuszony do zjechania na pobocze przez busa, świadkowie zdarzenia są poszukiwani. Proszę o udostępnienie informacji, więcej na ->
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1754456591260802


Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24