Lębork24

Wiadomości > Sport > Gala po raz XI – Coroczne...

Gala po raz XI – Coroczne święto powiatowego sportu

wyświetlony 710 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz jedenasty w tym roku odbędzie się Gala Sportu Powiatu Lęborskiego. To podsumowanie osiągnięć i okazja do uhonorowania najlepszych sportowców.

Coroczne, tradycyjne już święto powiatowego sportu w swej jedenastej odsłonie zapowiada się niezwykle obficie. Aż 52 osoby zostaną uhonorowane nagrodami i wyróżnieniami Starosty Lęborskiego. To efekt świetnych wyników jakie sportowcy z powiatu lęborskiego osiągali w ub. roku na arenach krajowych i międzynarodowych. To również, w przypadku części nagrodzonych, docenienie ich wieloletniego dorobku na rzecz rozwoju powiatowego sportu. Równolegle z Galą, odbędzie się podsumowanie Sportowych Laurów Powiatu Lęborskiego. Powiatowa Rada Sportu nagrodzi sportowców i działaczy aż w 14 kategoriach. Tegoroczna Gala odbędzie się w Zespole Szkół w Cewicach, 10 lutego br. Początek o godz. 16.00.

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24