Lębork24

Wiadomości > Sport > Gala po raz XI – Coroczne...

Gala po raz XI – Coroczne święto powiatowego sportu

wyświetlony 250 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz jedenasty w tym roku odbędzie się Gala Sportu Powiatu Lęborskiego. To podsumowanie osiągnięć i okazja do uhonorowania najlepszych sportowców.

Coroczne, tradycyjne już święto powiatowego sportu w swej jedenastej odsłonie zapowiada się niezwykle obficie. Aż 52 osoby zostaną uhonorowane nagrodami i wyróżnieniami Starosty Lęborskiego. To efekt świetnych wyników jakie sportowcy z powiatu lęborskiego osiągali w ub. roku na arenach krajowych i międzynarodowych. To również, w przypadku części nagrodzonych, docenienie ich wieloletniego dorobku na rzecz rozwoju powiatowego sportu. Równolegle z Galą, odbędzie się podsumowanie Sportowych Laurów Powiatu Lęborskiego. Powiatowa Rada Sportu nagrodzi sportowców i działaczy aż w 14 kategoriach. Tegoroczna Gala odbędzie się w Zespole Szkół w Cewicach, 10 lutego br. Początek o godz. 16.00.

0 komentarzy:

strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.