Lębork24

Wiadomości > Sport > Romek Lębork utrzymuje się na...

Romek Lębork utrzymuje się na pierwszym

wyświetlony 818 razy
Change text size Save as PDF RSS

Rozegrano  4 kolejkę rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Była to przedostania kolejka przed rundą play-off. W tej kolejce pauzowały dwa zespoły: lider Romek Lębork i wicelider Klaja Cafee, 7 pozostałych zespołów walczyło o ligowe punkty.

Dwa zwycięstwa odnotowały zespoły: Miniony i AZS Lębork, po jednym zwycięstwie na swoim koncie mogą zapisać zespoły: Bojan Żubry i I LO Lębork. Pokonani z boiska schodziły zespoły: KS Strzebielino, ZSMI Lębork oraz Eko Laser.

Kolejne rozgrywki planowane są na 25 lutego, będzie to ostatnia kolejka rundy zasadniczej. W marcu i kwietniu rywalizacja będzie w odbywała się w fazie play-off i walce o udział w wielkim finale Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku.

Rozgrywki wspiera firma Pawelczyk Development a patronat honorowy objął Paweł Papke. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.siatkowka.lebork.pl

Tabela po 4 kolejkach: 
1 Romek Lębork 
2 Klaja Cafee 
3 Bojan Żubry 
4 AZS Lębork 
5 KS Strzebielino 
6 Miniony 
7 ZSM-I Lębork 
8 I LO Lębork 
9 Eko Laser   

Marcin Klukowski 

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24