Lębork24

Wiadomości > Sport > XVIII Kaszubski Turniej Piłki...

XVIII Kaszubski Turniej Piłki Siatkowej dla amatorów w Sierakowicach - zapisy

wyświetlony 716 razy
Change text size Save as PDF RSS

W dniach 24/25 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sierakowicach, odbędzie się XVIII edycja Kaszubskiego Turnieju Piłki Siatkowej dla amatorów o Puchar Prezesa Zarządu Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Sierakowicach. Na zgłoszenia do Turnieju czekamy do 31 stycznia 2018r. Ilość drużyn ograniczona (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń).

Co roku w turnieju uczestniczy kilkanaście drużyn. Mistrzem poprzedniej edycji został zespół D&H BYTÓW. Sponsorem głównym Turnieju jest Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sierakowicach, która, jak co roku, finansuje zakup upominków dla wszystkich drużyn, a dla finalistów okazałe puchary i medale, Organizator gwarantuje wspaniałą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją, a dla kibiców liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowych informacji udziela Mirosław Senwicki pod nr tel. 058 681-62-34 lub 604-331-717, mail: mireksen@gmail.com

Proszę o nadesłanie mailem informacji o udziale
Mirosław Senwicki

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 21 January 2019 r.
Imieniny:
Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24