Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Trzy nowe radiowozy w...

Trzy nowe radiowozy w lęborskiej komendzie policji

wyświetlony 1270 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku wzbogacili się o trzy nowe radiowozy. Nowe pojazdy zostały pozyskane dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Nowy tabor z pewnością wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz polepszenie warunków służby funkcjonariuszy.

W piątek 5 stycznia b.r. w Komendzie Powiat Policji w Lęborku odbyło się uroczyste przekazanie radiowozów miejscowym policjantom. Uroczystość miała miejsce w dniu pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku mł. insp. Jacka Kilanowskiego oraz wprowadzenia na to stanowisko jego następcy kom. Mariusza Mejera.  W wydarzeniu udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Jarosław Rzymkowski, który podziękował obecnym na uroczystości przedstawicielom władz powiatu i samorządów lokalnych. Kapelan lęborskich policjantów, Ks. Dziekan dr Henryk Krenczkowski, pobłogosławił nowe radiowozy.

Starostwo Powiatowe w Lęborku i Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku przekazały środki na zakup trzech oznakowanych samochodów: VW T6 na potrzeby Referatu Patrolowo-Interwencyjnego oraz Opel Astra i Kia Ceed na potrzeby Wydziału Ruchu Drogowego lęborskiej komendy. Są to radiowozy oznakowane służące do typowej pracy patrolowej na drodze. Wspierając w ten sposób funkcjonariuszy, samorządowcy wyrazili wdzięczność za dobrą współpracę z lokalną policją. Nie raz podkreślano, że ta współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz na poprawę warunków pracy mundurowych.

KPP Lębork

5 komentarzy:
Jury pisze:
00:54 11.01.2018 r.

Brawo
Jako pierwsi mamy VW tg :) i nikt nie będzie takich miał na świecie jak my tu w Leborku. VW tg

Gddhdhdjd pisze:
15:00 11.01.2018 r.

VW Tg? Nowy model Volkswagena. Prototyp jedzący jedynie po Lęborku :)

raf pisze:
10:29 12.01.2018 r.

T6 jak coś ;-)

polak pisze:
22:47 12.01.2018 r.

nigdy wam milicjanci z lęborka nie zapomnę w jaki bezczelny sposób zabraliście mi prawo jazdy,oby te nowe radiowozy bardzo szybko się zepsuły

Sołtys pisze:
15:16 21.01.8142 r.

Takie bezpieczeństwo że Białku za dopalacze sobie bialuska Panamerke zakupił


strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.