Lębork24

Wiadomości > Sport > Romek Lębork i Klaja Cafee...

Romek Lębork i Klaja Cafee bez porażki

wyświetlony 591 razy
Change text size Save as PDF RSS

Za nami 3 kolejka rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku pod patronatem Pawła Papke i wsparciu firmy Pawelczyk Development. Lęborscy siatkarze amatorzy rozegrali już po 6 spotkań ligowych w których walczą o zwycięstwo i jak najlepsze miejsce w tabeli.

Podczas jednej kolejki ligowej każdy zespół rozgrywa po dwa mecze. Podczas ostatniej kolejki dwa zespoły: Romek Lębork i Klaja Cafee pozostają bez porażki od początku rozgrywek. Oba zespoły rozegrały 6 spotkań z których wyszły zwycięsko przegrywając tylko pojedyncze sety. Romek Lębork w ostatniej kolejce po raz pierwszy przegrał seta z AZS Lębork i musiał zadowolić się mniejszą ilością punktów. Pomimo to Romek Lębork zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, tuż za nim z jednym punktem straty znajduje się zespół Klaja Cafee.

Trzecie miejsce ze startą 5 punktów do lidera należy do zespołu Bojan Żubry. U dołu tabeli 3 zespoły dzieli różnica 1 punktu. Poziom rozgrywek stoi na wysokim poziomie i jest wyrównany. W każdym meczu możliwa jest niespodzianka i o końcowym wyniku decydują końcówki setów i większa koncentracja. W tym roku było to już ostania kolejka amatorskich rozgrywek.

Kolejne kolejki rundy zasadniczej odbędą się w styczniu i lutym. Po rundzie zasadniczej zespoły będą walczyć w rundzie play-off, która w tej edycji zostanie delikatnie zreformowana.  

Tabela po 6 meczach: 
1. Romek Lębork 
2. Klaja Cafee 
3. Bojan Żubry 
4. KS Strzebielino 
5. ZSMI Lębork 
6. AZS Lębork 
7. I LO Lębork 
8. Miniony 
9. Eko Laser  

Marcin Klukowski 

0 komentarzy:

strony www Lębork
POD NASZYM PATRONATEM: I Festiwal Smaków FOOD Trucków (Lębork, pl. Pokoju, 21-22 kwietnia godz. 12-21), Wybory Małej Miss gm. Cewice (Dom Kultury w Maszewie Lęborskim, 21 kwietnia godz. 17), IX Ogólnoposki Festiwal Tańca (Lębork, ul. Piotra Skargi, hala widowiskowa, 27 kwietnia, godz. 10) Przedmajówkowy koncert popowo rockowy (Cewice, Gminne Centrum Kultury, 29 kwietnia godz. 18)