Lębork24

Wiadomości > Sport > Wigilia Baśkarzy w Mojuszu,...

Wigilia Baśkarzy w Mojuszu, czyli Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w Baśkę.

wyświetlony 778 razy
Change text size Save as PDF RSS

17 grudnia w Szkole Podstawowej w Mojuszu, odbędzie się turniej sportowy Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w Baśce. Turniej będzie miał charakter biesiady wigilijnej i jest dedykowany wszystkim pasjonatom gry w Baśkę.

Turniej o Mistrzostwo Szwajcarii Kaszubskiej  w Baśce będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport w kategoriach: drużynowej, indywidualnej pań i panów oraz parami.

Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników turnieju, będzie okazja do wspólnej kolędy oraz łamania się opłatkiem. Wśród uczestników na koniec turnieju, zostanie dodatkowo rozlosowana nagroda niespodzianka. 

Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej, zostaną rozegrane w Szkole Podstawowej w Mojuszu. Zapisy będą prowadzone w dniu turnieju w godz. 12 – 12/50. Start turnieju sportowego godz. 13.

Turniej o Mistrzostwo Szwajcarii Kaszubskiej zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierakowice Tadeusza Kobieli i Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Sierakowice – Mirosława Kuczkowskiego. 

Na turniej zaprasza Danuta Pioch – Dyrektor Szkoły podstawowej w Mojuszu.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
SZUKASZ NAJLEPSZEJ REKLAMA W NAJLEPSZYM PORTALU W REGIONIE? JUŻ NIE SZUKAJ - DZWOŃ 607-797-602, PISZ: reporter@lebork24.info Z NAMI WARTO :)