Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Gminny Dzień Seniora w Łebie

Gminny Dzień Seniora w Łebie

wyświetlony 389 razy
Change text size Save as PDF RSS

30 listopada br. w Restauracji "Książęca" w Łebie, odbył się Gminny Dzień Seniora. Uroczystość zorganizowana przez Gminę Miejską Łeba oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej dla seniorów mieszkających w Łebie. Wszystkich przybyłych gości powitał Burmistrz Miasta Łeby - Andrzej Strzechmiński, Kierownik MOPS w Łebie - Grażyna Gałązka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łebie - Zdzisław Stasiak, Prezes Stowarzyszenia "Niezapominajka" - Halina Stachewicz, Prezes Hotelu Wodnik w Łebie - Krystyna Puszcz, radny powiatowy - Mirosław Tandek oraz proboszcz parafii pw. WNMP w Łebie - ojciec Mariusz Legieżyński. Po uroczystej kolacji i słodkim poczęstunku wszyscy seniorzy bawili się w rytmie muzyki Andrzeja Rybińskiego, autora takich hitów jak m.in. "Nie liczę godzin i lat".

- Jest to wyjątkowa okazja aby podziękować naszym kochanym seniorom za to, że są. Za każde miłe słowo, uśmiech i wsparcie, które od nich na co dzień otrzymuję. Dziękuję Wam z całego serca - mówi Andrzej Strzechmiński, Burmistrz Miasta Łeby.

tekst i fot. Michał Sałata (UM Łeba)

0 komentarzy:

strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.