Lębork24

Wiadomości > Sport > 4. Międzynarodowy Opolski...

4. Międzynarodowy Opolski Festiwal Tańca

wyświetlony 887 razy
Change text size Save as PDF RSS

3 czerwca 2017 r. podczas turnieju w Łebie jedna z podopiecznych mini formacji TEMPO (SP 8 Lębork, pod opieką Mirosława Jóźwiaka i Klaudii Jóźwiak) - Joanna Dawidowska wygrała „złoty bilet”, umożliwiający bezpłatny udział w warsztatach podczas międzynarodowej imprezy w Opolu (org. Fundacja SPIN pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego).

Ideą opolskiego festiwalu jest zderzenie kultur różnych stylów i technik tanecznych, wzajemna wymiana wiedzy i świetna zabawa. Uczestnicy mogli rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności podczas warsztatów z Artystami Światowej Klasy. W imprezie brało udział ponad 1500 uczestników, 37 międzynarodowych trenerów. Wszystko odbywało się w ciągu trzech dni, w tym 159 godzin przeznaczonych na warsztaty i seminaria, na 12 parkietach tanecznych.

Osiągnięcia:

Bitwy taneczne

JAZZ DANCE 1vs1 kat. 12-15 lat
III miejsce – Joanna Dawidowska
Sędziowie: Anna Wielogórska, Ecem Őge, Tomasz Nawrocki

CONTEMPORARY DANCE BATTLE 1vs1 kat. 12-15 lat
III miejsce – Joanna Dawidowska
Sędziowie: Erika Silgoner, Anna Wielogórska, Stefano Silvino

Międzynarodowy Turniej Tańca

INNE FORMY TAŃCA SOLO 12-15 lat
I miejsce – Joanna Dawidowska
Komisja sędziowska: sędziowie VIP autorytety tańca, krajowi eksperci niezrzeszeni w PFT, licencjonowani sędziowie PFT

Joanna mogła uczestniczyć w edukacji na najwyższym poziomie. Brała udział w panelach dyskusyjnych prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego świata. Zdobyła nowe doświadczenia i znajomości. Pozytywnie wzmocniona, z trzema medalami, pełna niezapomnianych wrażeń wróciła do Lęborka. Jesteśmy dumni z jej osiągnięć oraz tego, że ma wpływ na budowanie kultury tanecznej w mieście.

Podziękowania dla rodziców Asi za zorganizowanie i sfinansowanie wyjazdu, pomoc, wsparcie i ogromne zaangażowanie.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 10 December 2018 r.
Imieniny:
Danieli, Julii, Eulalii
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.