Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Warsztaty w Edufunie w Gdyni

Warsztaty w Edufunie w Gdyni

wyświetlony 410 razy
Change text size Save as PDF RSS

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Lęborku wraz z nauczycielkami: Anitą Kondej oraz Bożeną Maciejewską uczestniczyli w warsztatach z robotyki. Interaktywne Centrum Edukacji specjalizuje się w zarażaniu ciekawością świata między innymi poprzez eksperymenty i doświadczenia.

Dzięki naukowcom z ”Edufun” działających pod patronatem Politechniki Gdańskiej uczniowie wkroczyli w świat komputerów, konstruowali i programowali własne stworzone roboty z klocków Lego i takich elementów jak diody, blaszki i moduły elektroniczne, a zbudowany robot trzeba było… Zaprogramować. Uczniowie programowali w kilku językach. 

Centrum EduFun to połączenie edukacji i zabawy w jedną interaktywną całość. To odpowiednio opracowane zajęcia, mnóstwo fascynacji, zdolności dydaktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem i przede wszystkim, to danie uczniom możliwości samodzielnego wykonywania eksperymentów. Takie działania pomogły zainicjować początek nowej generacji młodych ludzi. Pokoleniu, które rozumie świat, umie rozwiązywać skomplikowane problemy, jest twórcze i pełne radości życia.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.