Lębork24

Wiadomości > Sport > Gniewino. Puchar Stolema –...

Gniewino. Puchar Stolema – Super Masters

wyświetlony 724 razy
Change text size Save as PDF RSS

26 listopada w Gniewinie, odbędzie się turniej sportowy o Puchar Stolema, który zalicza się do grona turniejów Super Masters. Turniej zostanie rozegrany pod patronatem Wójta Gminy Gniewino Zbigniewa Walczaka.

Zapraszamy do Gniewina na Super Masters o Puchar Stolema, podczas którego można wygrać 2 telewizory oraz weekend SPA w Hotelu Mistral. Dla najlepszych trzech zawodników w kategorii open, przygotowano także legendarne statuetki Stolemów. Dodatkowo dla zainteresowanych baśkarzy przygotowano udział w Zabawie Andrzejkowej w Restauracji „Trzy Korony” i nocleg w Hotelu Mistral.

Turniej jest rozgrywany w ramach Obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Super Puchar Kaszub dla Niepodległej jest pierwszym ze 100 turniejów, które będą rozgrywane przez baśkarzy w Polsce w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, którego kulminacja nastąpi 11 listopada 2018 roku w Szemudzie.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz telewizory w kategorii open. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button i pyszny poczęstunek.

Turniej o Puchar Stolema, zostanie rozegrany w Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie, ul. ul. Sportowa 1. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 26 listopada 2017 r., zapisy, godz. 11/30 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13.

Na turniej sportowy o Puchar Stolema, zaprasza Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie.

Organizator:
Gmina Gniewino
Federacja Kaszëbë – Baszka - Lës

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Monday, 10 December 2018 r.
Imieniny:
Danieli, Julii, Eulalii
strony www Lębork
Polityką plików cookies. Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się budynek (pustostan) przy ul. Głowackiego - tzw. stara rzeźnia. Strażacy przeszukują obiekt, czy nie ma osób pod rumowiskiem.