Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Oświadczenie

Oświadczenie

wyświetlony 936 razy
Change text size Save as PDF RSS

 

Informuję, że decyzją sędziego Zdzisława Namiotki, sędziego Sądu Rejonowego w Lęborku zostałem zobligowany do powtórnego zamieszczenia przeprosin wobec Stowarzyszenia "Rozwój Bukowiny" z siedzibą w Bukowinie, Andrzeja Cymana i Justyny Cyman.

Takie postanowienie wydał sędzia na wniosek Stowarzyszenia "Rozwój Bukowiny" z siedzibą w Bukowinie, Andrzeja Cymana i Justyny Cyman, którzy stwierdzili, że poprzednie orzeczenie nie zostało zamieszczone w ramce i w czcionce arial rozmiar 9 a nie 12.

Jako, że strony www przekonwertowują tekst automatycznie do czcionki New Time Roman, Oświadczenie jest zamieszczone w formie pliku jpg, gdyż technicznie nie ma innej możliwości zamieszczenia Oświadczenia. Domniemam, że sędzia prezentujący wymiar sprawiedliwości nie ma żadnej wiedzy na temat, jak wygląda zarządzanie stronami www i jakie można stosować czcionki i ich rozmiary. Nie mniej sędziemu nie przeszkadza  to w podejmowaniu takich postanowień.

Nie ma również takiej możliwości, żeby oświadczenie pokazywało się bezpośrednio pod linkiem http://www.lebork24.info gdyż jest to link przekierowujący do strony głównej. Domniemam, że roszczenia ze strony stowarzyszenia "Rozwój Bukowiny" z siedzibą w Bukowinie, Andrzeja Cyman i Justyny Cyman wynikają z niewiedzy jak działają strony www, a niniejsze oświadczenie opublikowane jest na stronie głównej portalu, czyli na pierwszej stronie portalu www.lebork24.info na okres 21 dni od dnia 29.03.2017 r.

Jeśli Stowarzyszenie "Rozwój Bukowiny" z siedzibą w Bukowinie oraz Andrzej Cyman i Justyna Cyman mają jeszcze jakieś uwagi co do w/w zamieszczonego oświadczenia proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 607-797-602 lub pod adresem mailowym: reporter@lebork24.info

Adam Reszka

 

strony www Lębork
POD NASZYM PATRONATEM: I Festiwal Smaków FOOD Trucków (Lębork, pl. Pokoju, 21-22 kwietnia godz. 12-21), Wybory Małej Miss gm. Cewice (Dom Kultury w Maszewie Lęborskim, 21 kwietnia godz. 17), IX Ogólnoposki Festiwal Tańca (Lębork, ul. Piotra Skargi, hala widowiskowa, 27 kwietnia, godz. 10) Przedmajówkowy koncert popowo rockowy (Cewice, Gminne Centrum Kultury, 29 kwietnia godz. 18)