Lębork24

Wiadomości > Sport > Zaproszenie na turnieje...

Zaproszenie na turnieje tenisa stołowego w Nowej Wsi Lęborskiej

wyświetlony 612 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zapraszamy na jesienne granie do Nowej Wsi Lęborskiej w Tęczowych Turniejach Tenisa Stołowego. W piątek 10 listopada odbędzie się otwarty drużynowy turniej amatorów, w którym drużyny mogą się składać z trzech zawodników lub zawodniczek.

Na 17, 24 listopada i 1 grudnia 2017  organizatorzy zaplanowali cykl trzech otwartych turniejów indywidualnych w kategoriach: mężczyźni 18-50 lat i +50, kobiety open.

O końcowej pozycji decydować będzie suma punktów uzyskanych w trzech turniejach. W turniejach mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy nie biorący udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS i WZTS.

Rozpoczęcie gier o godz. 17.30. Na zwycięzców czekają medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie turnieje odbędą się w Zespole Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej. Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Lęborku i Gminy Nowa Wieś Lęborska.

red

2 komentarzy:
Gg pisze:
15:47 29.10.2017 r.

10 listopada jest w piątek

admin pisze:
13:15 30.10.2017 r.

Materiał przygotowany przez organizatora. Poprawiony i uzupełniony o plakat


strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.