Lębork24

Wiadomości > Kultura > Zwycięzcy konkursu...

Zwycięzcy konkursu plastycznego XIV LTKCh pn. "Jan Paweł II - Idźmy naprzód z nadzieją"

wyświetlony 364 razy
Change text size Save as PDF RSS

W minioną niedzielę, 22 października 2017 r., Wicestarosta Lęborski, Pani Elżbieta Godderis, wspólnie z o. Mateuszem Świętosławskim oraz Dyrektorem Powiatowego Ogniska Artystycznego w Lęborku wręczyli nagrody i wyróżnienia dzieciom i młodzieży, biorącym udział w konkursie plastycznym, organizowanym w ramach XIV Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, pn. "Jan Paweł II - idźmy naprzód z nadzieją".

Jury w składzie Halina Krzewniak – przewodnicząca – Prezes Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury „TAK” w Lęborku, Rafał  Synowiec – artysta rzeźbiarz, przedstawiciel  Urzędu Miasta Lęborka, Jadwiga Niedbala – członek Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury „TAK” w Lęborku dokonało 11 października przeglądu i oceny 141 prac plastycznych nadesłanych na konkurs z 9 placówek z powiatu lęborskiego. Komisja ogółem nagrodziła 25 prac oraz wyróżniła 8 prac w czterech kategoriach wiekowych. Komisja przyznała 1 nagrodę GRAND PRIX.
Oto wyniki.

Grupa wiekowa 5 – 7 lat.

Nagroda I
Wiktoria Ptaszek lat 7– Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l  Alina Walkusz

Nagrody II równorzędne:
Antonina Pobłocka lat 6 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l  Alina Walkusz
Lena Dułak lat 6 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l  Alina Walkusz

Nagrody III równorzędne:
Michelle Łuc lat 7 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l  Beata Synowiec
Michelle Łuc lat 7 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin
Maja Tutkowska lat 7 – Szkoła Podstawowa nr1 w Lęborku – n-l Dorota Przychoda-Bonemberg
Dominika Klotzka lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku – n-l Magdalena Kotłowska

Wyróżnienia dla laureatów:
Klaudia Ropela lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku – n-l Dorota Przychoda-Bonemberg
Wiktor Dawidowski lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku – n-l Dorota Przychoda-Bonemberg
Zofia Gołąbek lat 7 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
Tymoteusz Jelonek lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku – n-l Dorota Przychod-Bonemberg 

Grupa wiekowa 8 – 9 lat.

Nagroda I równorzędne:
Franciszek Torbicki lat 8 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin
Antoni Torbicki lat 8 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin
Katarzyna Kleba lat 9 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin 

Nagrody II równorzędne:
Antonina Stenka lat 9 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
Zofia Wojewódka lat 9  – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
Zofia Wojewódka lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku – Magdalena Kotłowska
Maja Długosz lat 8 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin

Nagrody III równorzędne:
Aleksandra Wendzik lat 9 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
Julia Drwięga lat 9 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin

Wyróżnienia dla laureatów:
Nadzieja Ruszczyk lat 8 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
Natalia Stupnicka lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku – Magdalena Kotłowska
Natalia Stupnicka lat 8 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec 

Grupa wiekowa 10 – 12 lat.

Nagroda I
Zuzanna Wolak lat 10 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin

Nagrody II równorzędne:
Julia Waszczuk lat 10  – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
 Maja Harasimowicz lat 10 – Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – n-l Grażyna Popin

Nagrody III równorzędne:
Daria Patelczyk lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec
Julia Maszota lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec

Wyróżnienie:
Krystian Ryczek lat 11 – Zespół Szkół Zasów – n-l Maria Bartoszek

Grupa wiekowa 13–16 lat.

Nagroda I
Alicja Sakwińska lat 13 – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – n-l Beata Synowiec

Nagroda II
Wiktoria Żywno lat 14 – Gimnazjum nr 1 w Lęborku – n-l  Dorota Przychoda-Bonemberg

Nagrody III równorzędne:
Wiktoria Naczk lat 15 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku - n-l  Dorota Przychoda-Bonemberg 
Klaudia Chomik lat 15 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku - n-l  Dorota Przychoda-Bonemberg 

NAGRODA GRAND PRIX
Jakub Nastaj lat 16 – Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Lęborku – n-l Grażyna Popin

Nagrody dla nauczycieli:
Beata Synowiec Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku  11 laureatów
Grażyna Popin Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku 9 laureatów
Dorota Przychoda-Bonemberg  Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku 7 laureatów

Wyróżnienia dla nauczycieli:
Alina Walkusz Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku  3 laureatów
Magdalena Kotłowska Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku3 laureatów

Podziękowanie
Maria Bartoszek Zespół Szkół Zasów 1 laureat

0 komentarzy:

strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.