Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Zdarzenie drogowe na ul....

Zdarzenie drogowe na ul. Kossaka w Lęborku

wyświetlony 2836 razy
Change text size Save as PDF RSS

Dwie osoby poszkodowane zabrane do szpitala – takie są wstępne informacje po kolizji dwóch samochodów osobowych na ul. Kossaka w Lęborku. Do zdarzenia doszło około godz. 17.40. Sprawczynią zdarzenia była 37-letnia kobieta kierująca peugeotem 206.

Jak wynika ze wstępnych informacji żółte renault kangoo, którym jechały dwie kobiety, zatrzymało się przed sygnalizacją świetlną na przejściu dla pieszych. Inna kobieta kierująca peugeotem 206 prawdopodobnie zagapiła się i uderzyła w tył „Reno”. Kangoo wybite z toru jazdy uderzyło w latarnię. Na szczęście w pobliżu nie było pieszych, bo prawdopodobnie i oni zostaliby poszkodowani w tym zdarzeniu.

Do szpitala zabrano dwie osoby, kierującą renault i jej pasażerkę. Od tego czy odniosą one obrażenia będzie zależeć, czy kierująca peugeotem zostanie ukarana mandatem karnym i punktami, czy też zostanie wobec niej skierowana sprawa do sądu.

Adam Reszka

0 komentarzy:

strony www Lębork
Salon Komputerowy Lębork, ul. Staromiejska 29 - Zamawiaj na www.alsen.pl i odbierz w sklepie bez kosztów transportu - Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, komputerów, telefonów, drukarek oraz regenerację tuszy i tonerów - Kasy fiskalne SPRAWDŹ - Przesyłki kurierskie. Najniższe ceny.