Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Rozstrzygnięcie konkurs....

Rozstrzygnięcie konkurs. Wygraj bilet na koncert Julii Vikman

wyświetlony 1827 razy
Change text size Save as PDF RSS

W niedzielę, 17 września 2017 r. o godzinie 18.00 w Lęborku odbędzie się Wieczór Ballad i Romansów w wykonaniu Julii Vikman. W konkursie, w którym do wygrania są 2 bilety na koncert tej wokalistki wygrywają: Małgorzata Bulman i Maurycy Gałuszka. Gratulujemy!
Do zwycięzców wysłaliśmy maile zwrotne z informacją o sposobie odbioru nagrody.

A już 17 września w restauracji Karczma Rycerska wystąpią:
Julia Vikman - wokal, gitara
Przemysław Popławski - skrzypce
Andrey Vasilyev - chórki, instrumenty perkusyjne

W programie Ballady i Romanse, utwory z repertuaru Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej, Anny German, Czesława Niemena i Wladimira Wysockiego.

Miejsce: Karczma Rycerska (Lębork, al. Wolności 9)
Informacja o rezerwacjach na stronie: http://bilety.juliavikman.com/bilety/15-lebork-karczma-rycerska-17092017.html

A dla naszych czytelników mamy dwa bilety na koncert Julii Vikman w Lęborku. Żeby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć na pytanie: gdzie urodziła się Julia Vikman. Pomocy w odpowiedzi na te pytanie szukajcie w filmiku poniżej.

Prawidłowe odpowiedzi zatytułowane "Konkurs Julia Vikman" ślijcie na maila: konkurs@lebork24.info. Na Wasze odpowiezi czekamy do czwartku do godz. 18.00. Wyniki konkursu podamy w czwartek po godz. 20.00

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24