Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Dwie niebezpieczne kolizje na...

Dwie niebezpieczne kolizje na drogach powiatu lęborskiego

wyświetlony 3399 razy
Change text size Save as PDF RSS

Dzisiejszej nocy i i rano doszło do dwóch niebezpiecznych kolizji na drogach naszego powiatu. Pierwszy zdarzył się po godz. 4.00 na DK nr 6 w miejscowości Pogorzelice (gm. Nowa Wieś Lęborska) a kolejny po godz. 8 przed miejscowością Dziechno (gm. Cewice).

Na DK 6 kierowca samochodu osobowego renault megane na gdańskich numerach rejestracyjnych nie opanował pojazdu na łuku drogi, wypadł na pobocze i dachował. Przed przyjazdem służb ratunkowych poszkodowani opuścili pojazd o własnych siłach, jednak pasażerka uskarżała się na ból ręki i została zabrana przez karetkę do szpitala w Lęborku.

Drugie zdarzenie miało miejsce kilkanaście minut po godz. 8.00 na drodze powiatowej przed Dziechnem. Kierowca opla corsy z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowcy udało się wydostać z pojazdu i miał przy tym dużo szczęścia, bo auto stanęło w płomieniach i doszczętnie spłonęło.

rak / Fot. Marcin Baranowski

1 komentarzy:
Gosc29 pisze:
14:13 09.09.2017 r.

Kolejne takie zdarzenia na tej drodze to kwestia czasu droga fatalna dziury koleiny wąsko a ludzie i tak jada na złamanie karku ograniczenie do 70 km/h które postawiono jakiś czas temu nic nie daje


Dzisiaj jest:
Saturday, 23 June 2018 r.
Imieniny:
Wandy, Zenona, Prospera
strony www Lębork
Organizujemy zbiórkę na zakup sprzętu. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/gdymzk