Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Poszukiwania osoby zaginionej...

Poszukiwania osoby zaginionej zakończone sukcesem

wyświetlony 2134 razy
Change text size Save as PDF RSS

Kilkadziesiąt osób od środy wieczora wspólnie prowadziło działania poszukiwawcze zorganizowane na terenie obszaru administracyjnego miasta Łeba oraz obszarze leśnym gminy Wicko. Zaginiona 79-latka została odnaleziona w czwartek o godz. 18.00 w kompleksie leśnym na wysokości miejscowości Ulinia.

W środę ok godz. 20.40 policjanci z lęborskiej policji otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 79-letniej kobiety. Jak wynikało z przekazanych informacji, zaginiona kobieta w środę rano wyszła do lasu zbierać grzyby.  Zaniepokojona długą nieobecnością właścicielka pensjonatu w Łebie, w którym przebywała zaginiona zgłosiła ten fakt na policje. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W czynnościach poszukiwawczych brali udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku oraz Komisariatu Policji w Łebie, Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łebie, Wicku i Strzeszewie, ratownicy Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego w Gdyni, Specjalna Grupa Poszukiwawczo- Ratownicza OSP z Gdańska oraz Straż Leśna z Nadleśnictwa w Lęborku.

Po kilkunastu godzinach trwających poszukiwań w czwartek około godziny 18:00 na nr alarmowy zadzwonił mężczyzna zaangażowany w poszukiwania i oznajmił, że znalazł kobietę w kompleksie leśnym na wysokości miejscowości Ulinia w kierunku miejscowości "Stilo". Policja potwierdziła, iż jest to zaginiona kobieta. Kobieta przytomna, komunikatywna lecz wycieńczona. Całą noc spędziła w lesie. Funkcjonariusze powiadomi o odnalezieniu 79-latki jej rodzinę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala na obserwację.

Dziękujemy za włączenie się do akcji poszukiwawczej oraz za okazane wsparcie i natychmiastową pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnalezienia zaginionej kobiety.

KPP Lębork

6 komentarzy:
gość pisze:
20:06 07.09.2017 r.

Już się znalazła;p

Czytelnik pisze:
12:19 08.09.2017 r.

To jest profesjonalne dziennikarstwo... Usunąć komentarze dotyczące błędów w artykule, szybko je poprawić i nie ma tematu. Brawo.

admin pisze:
19:46 08.09.2017 r.

Ręce mi opadają jak czytam komentarze takich czytelników, jak Ci panowie powyżej. W zdaniu zabrakło jednej literki "z", po zwróceniu uwagi, błąd poprawiłem, a komentarz usunąłem, żeby nie wprowadzał kolejnych czytelników w błąd.

I teraz czytam komentarze rozżalonych Panów, jaki to admin jest niedobry i jak usuwam biednym czytelnikom komentarze. Normalnie cenzura.

Panie @czytelniku i panie @zpolskiegomialemdwa, weźcie sobie coś na luz, albo po prostu poczytajcie inne strony, gazety, książki itp. Często i gęsto, mimo że są one wielokrotnie sczytywane przez autorów, ba, są nawet korektorzy sprawdzający teksty, a mimo to błędy w pisowni są NIE DO UNIKNIĘCIA.
Tak, tak, to nie tylko w tym portalu, to nie tylko ja popełniam błędy, ale każdy piszący jakieś błędy popełnia.

A czy mam prawo usuwać zbędne komentarze? Tak, jako administrator mam takie prawo. Proszę zapoznać się z regulaminem dodawania komentarzy.

Na pocieszenie powiem Wam, że takich upierdliwców (tak tak, upierdliwców, bo jak zapraszam do współpracy i pracy jako edytor tekstów, to jakaś cisza następuje i komentarze się urywają), mam sporo, bo wiele osób widzi błędy u kogoś, ale nie jest w stanie dostrzec ich u siebie. Pozdrawiam serdecznie

Czytelnik pisze:
20:22 08.09.2017 r.

Ja robię błędy i piszę niestylistycznie, ale ja nie jestem Adminem, dziennikarzem, ani redaktorem. Nie mam wykształcenia w tym kierunku i nie robię tego zawodowo. Profesjonalizm do czegoś zobowiązuje. Jeśli ktoś zauważy błąd to można napisać coś w stylu dziękuję, błąd poprawiony, pisałem szybko, żebyście szybko się mogli o tym przeczytać w naszym najszybszym w mieście serwisie. Brzmi lepiej, i nie wygląda że komuś zrobiło sie głupio i szybko zaciera slady... Błędów nie robi ten co nic nie robi, bledy są i będą, ale sztuką jest przyjąć krytykę z podniesiona głową, a nie chować ją w piasek. Czasem warto poświęcić minutę dłużej na sprawdzenie tekstu czy nie ma w nim mniejszych lub większych pomylek, lub sprawdzenie wikipedii w jakiej gminie znajduje się Maszewo a w jakiej Maszewo. Panie Redaktorze, więcej dystansu, odrobinę więcej pokory. Pozdrwawiam z tej drugiej strony serwisu.

admin pisze:
21:15 08.09.2017 r.

To za każdym razem, kiedy ktoś znajdzie błąd mam robić regułkę "dziękuję, błąd poprawiony, pisałem szybko, żebyście szybko się mogli o tym przeczytać w naszym najszybszym w mieście serwisie"? To trochę nie realne, wprowadza zamieszanie, a regulamin mówi, że komentarze powinny odnosić się do artykułu, a nie tego co robi, jak pisze, albo jak żyje dziennikarz - bo są też takie osoby.

No niestety muszę dbać o porządek na forum, to jedna z moich funkcji admina.

Zawsze powtarzam, że ten portal istnieje nie dzięki mnie, ale dzięki Wam, moim czytelnikom. Cieszę się, kiedy nadsyłacie do mnie informacje, materiały, zdjęcia itp. rzeczy, ale to jest konstruktywne.

Krytyka też jest konstruktywna. Kiedy ktoś pisze (tak jak Pan), że jest błąd, więc ja go poprawiam. Kiedy widzi Pan poprawiony tekst i usunięty komentarz, to oznacza, że (mówiąc kolokwialnie) nie olałem tematu. Powtarzam jednak, że komentarze zbędne są usuwane, bo po prostu wprowadzają zamieszanie.

Nie mniej, jestem otwarty na konstruktywną krytykę, błędy poprawiam i na przyszłość żeby nie powtarzać się za każdym komentarzem wytykającym mi błędy - dziękuję za zwrócenie mi uwagi.

Zwykły ludek pisze:
23:07 08.09.2017 r.

Szanowny Panie Redaktorze. Tnij Pan równo z trawą. Pisz Pan "głupota" przez "ò" lub "u", nawet przez "ch". Dla mnie najważniejszym jest, że mimo wielu przeciwności Pański portal funkcjonuje i jako jedyny informuje o tym, co dzieje się na naszym "zadupiu". W TVN ani w TV PIS o nas nie wspomną. Za chwilę pojawią się "krótkometrażowe portale wyborcze" a po wyborach samorządowych znowu zostanie tylko Pan. Czytając powyższe komentarze zaczynam się zastanawiać, czy te ataki na Pana to nie jest znowu wstęp do kampanii wyborczej. Reszka jest "be" i ".…." to tylko my wspaniali i doskonali napiszemy jedynie słuszną i poprawną prawdę! "Errare humanizm est" - proszę robić swoje jak najlepiej Pan potrafi i nie przejmować się tymi bzdurnymi atakami. Niech mądrale założą taki portal jak Pański, niech zdobywają aktualne informacje, niech utrzymają stronę i odpowiednie serwery, a wtedy będą mogli się wymądrzać!
Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości - czytelnik zainteresowany faktami a nie opakowaniem.


Dzisiaj jest:
Saturday, 23 June 2018 r.
Imieniny:
Wandy, Zenona, Prospera
strony www Lębork
Organizujemy zbiórkę na zakup sprzętu. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/gdymzk