Lębork24

Wiadomości > Biznes > Zaproszenie na Forum...

Zaproszenie na Forum Przedsiębiorstw 2017 w Gdyni

wyświetlony 2436 razy
Change text size Save as PDF RSS

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw organizowane 31 maja 2017 r., o godz. 9.00  w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Tegoroczne Forum rozpoczniemy komentarzem ekspertów na temat aktualnych wydarzeń gospodarczych oraz oceny ich wpływu na działalność MŚP.  Wśród ekspertów pojawią się Maciej Reluga, Główny Ekonomista i Członek Zarządu BZ WBK, prof. Piotr Dominiak, prorektor ds. internacjonalizacji i innowacji Politechniki Gdańskiej oraz dr. Kalina Kunowska, doradca podatkowy i wykładowca akademicki.

Ta część zakończy się panelem dyskusyjnym przy udziale zaproszonych pomorskich przedsiębiorców: Maciej Grabskiego, prezesa Olivia Business Centre, Jana Czechowicza, właściciela firmy PLASMET Czechowicz Sp. j., Krzysztofa Igielskiego z Igielski Ochrona Sp. z o.o. i  iMed. oraz Marty Woźny-Tomczak, dyrektora firmy Personia. Panel dyskusyjny poprowadzi dziennikarz gospodarczy, Pan Piotr Świąc. 

Podczas godzinnej przerwy networkingowej, w przestrzeni specjalnie zaaranżowanej do rozmów biznesowych, przy dobrej kawie wspólnie z Partnerami stworzymy uczestnikom Forum okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości rozwoju potencjału eksportowego firm oraz w zakresie możliwości pozyskania funduszy europejskich na rozwój działalności przedsiębiorstw.

Po przerwie w ramach trzech bloków odbędą się spotkania w obszarze: finansów, zarządzania i innowacji. Tematyka wystąpień w bloku Finanse dotyczyć będzie ulg podatkowych,  kwestii finansowych związanych z działalnością eksportową firmy oraz finansowania floty samochodowej.

W sesji Zarządzanie uczestnicy będą mogli wysłuchać ekspertów, którzy powiedzą m.in. o wprowadzaniu zmian w firmie i projektowaniu przestrzeni pracy wpływającej na większą efektywność pracowników, a także o planowaniu rozwoju z zaangażowanym zespołem.

W bloku Innowacje poruszymy kwestie współpracy firm z uczelniami, ochrony własności przemysłowej oraz wartości dodanej projektów badawczo – rozwojowych.

Atrakcyjność wydarzenia potwierdza fakt, iż od 12 lat przyciąga co roku ponad 300 przedstawicieli biznesu. Tegoroczne Forum wzbogacimy o nowe treści dzięki Partnerom z dużym zasobem specjalistycznej wiedzy i ofertą dla firm tj. BZ WBK Grupa Santander, Olivia Business Centre, Nowy  Styl  Group, JWP Rzecznicy Patentowi oraz Deloitte, RDS Lucjan Iżakiewicz oraz Excento Sp. z o.o.

Potwierdzenie udziału prosimy przesyłać do dn. 30 maja (wtorek) do godz. 10.00 na adres :

barbara.merchel-czech@arp.gda.pl  lub pod nr tel. 58 32 33 136.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Saturday, 23 June 2018 r.
Imieniny:
Wandy, Zenona, Prospera
strony www Lębork
Organizujemy zbiórkę na zakup sprzętu. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/gdymzk