Lębork24

Wiadomości > Kultura > Akcja "Nie jest...

Akcja "Nie jest kolorowo", czyli pomagamy dzieciom na wschodzie

wyświetlony 1929 razy
Change text size Save as PDF RSS

Minął pierwszy tydzień od rozpoczęcia akcji „Nie jest kolorowo" organizowanej przez Stowarzyszenie Traugutt.org. To już trzecia edycja projektu, który ma na celu wsparcie uczniów polskich placówek edukacyjnych na Białorusi, Litwie i Ukrainie.

W ponad 45 szkołach oraz kilku bibliotekach w województwie pomorskim (m.in. w Gdańsku, Gdyni, Pruszczu Gdańskim, Starogardzie Gdańskim, Lęborku, Wejherowie) zbierane są nowe przybory szkolne: kredki, zeszyty, piórniki, mazaki, bloki rysunkowe, plecaki czyli wszystkie materiały niezbędne do nauki i zabawy w pierwszych szkolnych latach.

Zbiórka potrwa do piątku - 26 maja. Każdy może się włączyć do akcji pod adresem kontaktowym poczta@traugutt.org. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.niejestkolorowo.pl.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24