Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Podwójne trafienie

Podwójne trafienie

wyświetlony 4309 razy
Change text size Save as PDF RSS

W nocy 21 lutego policjanci patrolujący teren Lęborka zatrzymali do kontroli kobietę kierującą peugeotem. Jak się okazało 24-letnia mieszkanka gminy Wejherowo prowadziła samochód bez dowodu rejestracyjnego, polisy OC i aktualnych badań technicznych. Sprawdzenie w policyjnych systemach informacyjnych wykazało, że kobieta nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów. Mundurowi wylegitymowali też pasażera peugeota – 28-letniego mieszkańca tej samej gminy i ustalili, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę. Ponadto funkcjonariusze znaleźli przy nim telefon, który w ubiegłym roku został skradziony na terenie Bydgoszczy.

Policjanci odholowali peugeota, zabezpieczyli skradziony telefon i zatrzymali 28-latka. Obecnie pracują nad ustaleniem w jakich okolicznościach mężczyzna został jego posiadaczem. Natomiast 24-letnia kobieta za prowadzenie samochodu bez uprawnień, wymaganych dokumentów oraz badań technicznych odpowie wkrótce przed sądem.

KPP Lębork

2 komentarzy:
mario pisze:
08:40 23.02.2017 r.

Normalnie kryminalna kumulacja!!!

xXxXx pisze:
14:58 23.02.2017 r.

Ale podnieśli statystki za jednym zamachem !!!!


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24