Lębork24

Wiadomości > Sport > OSP Łebunia w VII Finale...

OSP Łebunia w VII Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Halowej Drużyn OSP

wyświetlony 4053 razy
Change text size Save as PDF RSS

W dniach 2-3 kwietnia 2016 r. drużyna piłkarska OSP Łebunia reprezentowała województwo pomorskie w VII Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP o Puchar Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP, którego organizatorem były władze województwa kujawsko-pomorskiego. Turniej rozegrano w miejscowości Gąsawa na Pałukach, niedaleko Biskupina.

- W imprezie udział wzięło 15 drużyn, my trafiliśmy do Grupy A liczącej 7 drużyn – mówi Gabriel Piechowiak, sekretarz OSP Łebunia. – Niestety nie potrafiliśmy przełamać decyzji organizatorów i sędziów i ostatecznie po dobrej grze, nie awansowaliśmy do drugiej tury rozgrywek. Z sześciu rozegranych meczów wygraliśmy dwa, w tym z zeszłorocznym Mistrzem Polski i zremisowaliśmy jeden.

Drużyna grała w składzie: Radosław Wroński – kapitan i Prezes OSP Łebunia, Artur Mrosk, Damian Maszota – bramkarz, Michał Maszota, Adam Zieliński, Rafał Ruła, Jakub Kierznikiewicz, Paweł Bulczak, Wojciech Szulc, Przemysław Gapa. Opiekę nad drużyną sprawował druh Wiesław Pipka.

- Nasze uczestnictwo w turnieju zostało sfinansowane przez Urząd Gminy Cewice (zakup strojów sportowych, przejazdy, noclegi, upominki), Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Gdańsku Druha Stanisława Kochanowskiego (noclegi, wpisowe, wyżywienie) oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku (zakup bluz sportowych). Serdecznie Im za to dziękujemy. – dodaje Gabriel Piechowiak

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24