Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Wybrali najpiękniejszą...

Wybrali najpiękniejszą dziewczynę. Galeria foto i wideo!

wyświetlony 5277 razy
Change text size Save as PDF RSS

Trzy miesiące ciężkich przygotowań, siedem układów choreograficznych treningi fitness, pokazy mody i turniej w Squasha. To wszystko z czym musiały się zmierzyć finalistki 19 edycji konkursu Miss Ziemi Elbląskiej oraz Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2016. Wszystko po to by w zeszłą sobotę jury mogło zdecydować, które z dziewcząt będą nosić koronę przez najbliższy rok. Podczas gali kandydatki można było oglądać w różnych odsłonach. Dziewczęta prezentowały się w młodzieżowej kolekcji marki Medicine, strojach kąpielowych z kolekcji Prestige Image, sukienkach koktajlowych z Carla Butik, strojach sportowych kolekcji Go Sport oraz w sukniach wieczorowych projektantki Anny Kowalczyk. Tegoroczną gwiazdą wieczoru był Michał Milowicz, który nie tylko prowadził galę finałowa, ale również dostarczył rozrywki swoimi występami muzycznymi.


miss elblaga2016 from dark8600 on Vimeo.

W ścisłym finale, do którego dostało się 5 dorosłych i 5 nastoletnich kandydatek emocje sięgnęły zenitu. Mimo stresu dziewczęta dobrze poradziły sobie z pytaniami. Finalistki i publiczność musieli wytrzymać jeszcze tylko chwilę, by poznać nazwiska najpiękniejszych.

Miss Publiczności została Daria Pacuła z Elbląga. Tytuł Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego otrzymała  Agnieszki Murkowska , a Czytelnicy portEl.pl jako swoją faworytkę wskazali Wiktorię Śliwę. Koronę najpiękniejszej w kategorii dorosłych zdobyła Agnieszka Misiewicz. Sandra Żuchowska została I Vice Miss, a Martyna Muca włożyła koronę II Vice Miss. W kategorii Nastoletnich kandydatek II Vice Miss została Klaudia Gorczyca I Vice Miss Natalia Klepuszewska. Koronę najpiękniejszej nastolatki otrzymała Karolina Skórowska. Gratulujemy dziewczętom. Poniżej zdjęcia i wideo!

źródło: http://misselblaga.pl

fot. redakcja lebork24.info

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24