Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Tragiczny wypadek drogowy w...

Tragiczny wypadek drogowy w pobliżu Lęborka (zdjęcia + filmik)

wyświetlony 6185 razy
Change text size Save as PDF RSS

Dzisiaj (9 czerwca) przed godziną 11 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 6. Z nieznanych przyczyn, przy trudnych warunkach atmosferycznych, kierowca samochodu dostawczego iveco, stracił kontrolę nad pojazdem i zjechał na pobocze. Na miejscu zginął pasażer, natomiast kierowcę z obrażeniami nie zagrażającymi życiu odwieziono do lęborskiego szpitala.

Pasażerem pojazdu był około 45–letni mężczyzna, jego tożsamość będzie ustalał wezwany na miejsce prokurator, który również będzie badał przyczynę wypadku.

- Kierowcą samochodu był młody mężczyzna, urodzony w 1988 roku, który posiadał prawo jazdy od roku – informuje asp. Daniel Pańczyszyn, rzecznik prasowy KPP Lębork.

Gdyby okazało się, że za wypadek odpowiada kierowca pojazdu, to może mu grozić od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

(rak)

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24