Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Potrącono motocyklistę w...

Potrącono motocyklistę w Nowej Wsi Lęborskiej

wyświetlony 5337 razy
Change text size Save as PDF RSS

W niedzielę policjanci z Lęborka zatrzymali nietrzeźwego 39-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu kierował renault megane scenic. Włączając się do ruchu na ul. Grunwaldzkiej w Nowej Wsi Lęborskiej wymusił on pierwszeństwo na jadącym w kierunku Łeby kierowcy motoru suzuki. Po zderzeniu odjechał z miejsca nie udzielając pomocy motocykliście. Policjanci już po kilku minutach zatrzymali sprawcę, który zdążył dojechać do domu. Uszkodzony pojazd został zabezpieczony, a policjanci dokonali oględzin uszkodzeń. Motocyklistę z miejsca wypadku zabrało pogotowie. Pijany kierowca niedzielę spędził w policyjnym areszcie, dzisiaj usłyszy zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowania wypadku.

Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu może kierowcy renault grozić kara nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności. Ponadto może on otrzymać do 2 lat pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu.

(rak)

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24